Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KB meddig tart míg megkapod a...

KB meddig tart míg megkapod a jogsit?

Figyelt kérdés
A beiratkozástól addig amikor már a kezedben van.
2009. nov. 25. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem kébe várni a vizsgaidőpontokra stb, és minden nap eljárnál vezetni és nem buknál meg semmiből, akkor kb pont egy hónap alatt lehetne megszerezni.

Amúgy meg átlag 3-4 hónap. De már a 4 is tök jónak számít.

2009. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Ezt soha nem értem, hogy miért mondjátok, hogy várni kell a vizsgaidőpontokra... :S Pl. nálunk minden héten van forgalmi vizsga, és egy héttel előtte kell leadni a jelentkezést. Én pl. jövő hét kedden megyek, és szeptember legvégén kezdtem, azóta megvan a kresz, és a rutin, de nem azért ennyi idő alatt, mert nem lett volna vizsgaidőpont, egyszerűen csak nem egy feszített tempójú képzés. Így valóban kb. 2,5-3 hónap.
2009. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A vizsgaidőpont attól függ h mennyi a vizsgázó és mikor tudnak téged is beszorítani.. ezért kell várni. Amúgy én augusztusban kezdtem és most lesz nemsoká forgalmi vizsgám de még az elsősegélyt se csináltam meg. Ez attól is függ mennyi ideje van az oktatónak meg h sikerül e minden elsőre stb. Teljesen változó az h mennyi idő lerakni :)
2009. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

20:23 Nekem a forgalmi vizsgára egy hónapot kellett várnom, a forgalmira pedig 3 hetet úgy, hogy mindkettőnél ott voltam mikor bejelentettek. Csupán erről beszéltem.

Persze, hogy minden héten van vizsga, csak azokra a napokra van több 100 jelentkező vizsgázni amikbe én nem férek bele.

Első voltam.

2009. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Oké, csak én ezt azért nem értem, mert pl. az én oktatóm hétfőn mondta, hogy na, jövő héten vizsgázok, és utána ment bejelenteni vizsgára, fel se merült, hogy ne lenne időpont. :S De nyilván nem egy helyen vizsgázunk/vizsgáztunk.
2009. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Két hét volt az elmélet nekem.30órából levezettem 6 ot.Vizsgákon simán átmentem.FÉl hónap alatt megvolt az egész.Úgy volt 1 hónap,h meg kellett várni a postást.


Előre megbeszéltem már hónapokkal,h számítson rám.

2009. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsó: Megkérdezhetem hol csináltad?
2009. nov. 25. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:
21:20 Valószínűleg még csak nem is egy városban vizsgáztunk, mivel nálunk nem iskola függő, hogy mikor lesz vizsga, hiszen az összes iskola egy helyen jelent be mindenkit.
2009. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
attól függ, hol csináltatod. vannak olyan iskolák, ahol direkt arra mennek rá, hogy minnél gyorsabban letehesd, szal akár minden nap vezethetsz, így akár egy hónap alatt is megvan. egyébként ha nem buksz, és heti kétszer jársz rendszeresen, akkor mindennel együtt max két hónap
2009. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21:27 voltam,mind1 hol vizsgázol,gyors talpalóra menj aztán ismerős az oktató és így hamar el tudott intézni mindent!
2009. nov. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!