Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 vagyok és már nagyon...

15 vagyok és már nagyon vezetni akarok. Nem ismertek olyan helyet ahol lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek vezetni elég jól megy. Kézifékről elindulni, tolatás, parkolás, kiállás, centizés. Sokan mondják jobban vezetek mint egyesek BP-n. Tudtok olyan helyet ahol lehet vezetni? ha lehet BP-n
2009. nov. 24. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Két évet vársz, és akárhol vezethetsz.
2009. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Saját telken belül.
2009. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magánterületen azt csinálsz amit akarsz. De mivel ott nem állnak rendelkezésre megfelelő eszközök, ezért inkább egy rutinpályára mennék, nem sokba kerül, és minden feltétel adott (bóják, emelkedő, stb.)
2009. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vidámpark, vagy menj el gokartozni, quadozni.
2009. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pontosan igy voltam én is ezzel :) csakhogy nekem volt lehetőségem is... Németországban vannak ilyen helyek, ahol a ilyeneket lehet gyakorolni, egy nagy tanpálya...de magyarországon sajna nincs...Egyébként hol csináltad eddig? Mert ha igy tudod, akkor biztos csináltad már valahol..
2009. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Mátyásföld-repülőtér

Úgy képzeld el, hogy egy marha nagy rét, amin van 1-2 földút. Ott centizgetni spec nem lehet, de elindulás/megállás tökéletesen gyakorolható.

Rendőrtől nem kell félni, mindíg vannak kinnt ilyesmi "tanulóvezetők".

Vigyázzatok, mert a repülőmodellezők kedvelt helyszíne, de semmiféle probléma nem szokott lenni a vezetők, és a repülősök között, kivéve ha dudálgatnál..stb, de ilyen úgyse lesz.

2009. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
búcsúkor dodgem
2009. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eddig parkolók, kis utcák. Földutak. És tanpályára odamegyünk és megmondjuk h vezetni szeretnék? És beengednek?
2009. nov. 25. 09:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Helló, Fiumei úti temető, vagy az Új köztemető Kőbányán. Hosszú betonutak, nincs senki, stb.
2009. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"És tanpályára odamegyünk és megmondjuk h vezetni szeretnék? És beengednek?"


Aham.. de perkálni kell. Nem sokat, de vmennyit kell.

2009. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!