Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hobbi szintű rallye-ra melyik...

Hobbi szintű rallye-ra melyik szgk. Lenne alkalmasabb? Trabat vagy Wartburg?

Figyelt kérdés

Itt gondolok a biztonságra, az irányíthatóságra, kezelhetőségre, súly/Le arányra, és hogy melyiket lehet jobban bukókeretezni?. Azt hallottam, hogy a Wartburg borulékonyabb mint a Trabant, igaz ez?

Szeretném kipróbálni a rallye érzést, hogy milyen is az mikor önfeledten száguldok egy földúton vagy a sárban, mert ezt közúton, normál autóval nem lehet.:)


2009. nov. 24. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ladában nem gondolkodsz?
2009. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az is szóba jött de nem találtam olyat a környéken ami jó lenne. Vagy túl rossz állapotúak voltak, vagy még ahhoz nagyon szép állpotban voltak, hogy rallye-ra használjam. Sajnos ez a két véglet van lada téren a környékemen. Tudom, hogy nagyon jó a lada erre a célra a hátsókerék hajtás miatt is.
2009. nov. 24. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak Ladát ajánlok ilyen célokra! Mennyit szánsz rá? mert Nógrád megyébe ismerősömé eladó, nagyon jó állapotú! Ide válaszolj ha lehet, visszanézek és válaszolok.
2009. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan trabanttal akarsz rallizni?:D
2009. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hobby szintű rallyra bőven jó a Trabant

Olcsó (30 ezerért lehet olyat szerezni ami be van már csövezve [bukókeretezve])

megy mint a golyó

egyszerű

kisebb mint a Wartburg

szerintem hobby szintű rallyra elég.

de egy hétvégi versenyen indulni többe kerül, mint a Trabi

:S

2009. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Wartburghoz reménytelen találni spéci dolgokat, azzal csak a nagyon elvetemültek próbálkoznak. LADA vagy Trabant.
2011. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha rally élményt akarsz akkor szerintem inkább a Trabant, de a Lada lenne a legjobb. A Trabantal azért nem tudsz önfeledten száguldozni egy földúton.
2011. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amire te gondolsz az max tereprally "egy földúton a sárban" :D :D

Neked oda tényleg elég lenne egy trabant. Mert a rally nagyon nem az amire te gondolsz.

És aki ilyen kérdést feltesz, annak gondolom anyagi lehetőségei sincsenek meg a rallyhoz vagy elképzelése sincs róla, hogy ennek mekkora az anyagi vonzata.

2014. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!