Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megkérhetem a volt oktatóm,...

Megkérhetem a volt oktatóm, hogy jöjjön el velem autót venni?

Figyelt kérdés
Egy éve lett meg a forgalmim és meguntam a szüleim autóját kölcsönkérni mindig, a saját kocsira megkerestem már a pénzt, de nem értek hozzá milyen autó lenne nekem jó, melyiket érdemes megvenni, stb. Apámat nem tudom megkérni, hogy jöjjön el velem, mert az ország másik felén van, gondoltam, hogy az oktatómat kellene megkérni, de nem tudom, hogy nem lenne-e pofátlanság vagy ilyesmi? Szerintetek?
2013. dec. 12. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezed, majd mond rá valamit.
2013. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyire ér rá, ha jóban voltatok, akkor lehet belemegy!
2013. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezheted, de egy ismerős autószerelővel lehet jobban jársz :)

És előbb nézz ki magadnak egy konkrét típust, úgy könnyebb választani (egyedül mennél-e vele, mekkora távokra, mennyit eszik, mekkora motorral stb)

2013. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Autószerelő a végzettsége amúgy, de oktat is :)

Kinéztem már pár típust és konkrét autókat, de hát nem tudom mit nézzek rajta mielőtt megvenném.

2013. dec. 12. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Lány vagy kérdező?
2013. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen
2013. dec. 12. 19:26
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
ha megfizeted akkor biztosan elmegy ingyen nincsen semmi a fizetség lehet pénz vagy egyéb
2013. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem magadból kell kiindulni -.-
2013. dec. 12. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is értek a kocsikhoz, engem elhívhatsz, és nem kell agyalnod, mert elmondom, mit kérek cserébe :)))

Süss nekem palacsintát :)

2013. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán megkérdezheted, felhívod telefonon és megkérdezed, hogy mittudoén jövőhéten valamikor ráérne-e, volna szíves neked segíteni?

Ha rendes és van is ideje (szakít rád időt) akkor biztos elmegy. Nem hiszem, hogy kérne pénzt érte, de viszont én biztos, hogy kifizteném az aznapi költségeit. (esetleges utiköltség, étkezés stb)

2013. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!