Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki újjított már fel, vagy...

Valaki újjított már fel, vagy restaurált már autót, vagy motort?

Figyelt kérdés

Én most kezdtem bele nem rég egy Volkswagen Bogárba :)

Imádom ezt az autót.

Ilyen a cél:

[link]


Kiváncsi vagyok ki mit alkotott már.



2013. dec. 8. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Az a cél, hogy úgy nézzen ki mintha kitört volna a kereke? :) Szerintem nagyon ótvar ez a fajta "tuning"... Én inkább gyári állapotra törekednék!
2013. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gyári állapot ez. Csak le van ültetve. Nekem nagyon tetszik :)
2013. dec. 8. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:

T5-ös Pannóniát.

Ilyen volt: [link]

Ilyesmi lett:

[link]

Ez még nem a kész állapot. Azóta már módosítottam ezt-azt, meg még fogok is. De drasztikusan nem fogom módosítani a gyári kinézetét.

2013. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy VW Bogarat építettünk át elektromossá, valamint egy 97'-es Citroen Berlingot szintén elektromosra alakítottunk át, motor nélkül 30 000 Forintért vettük kb. kilóra a hibátlan karosszériát. Ezeken kívül 2 kempingbringa, és egy régi cseh versenybringa, ami apukámé volt, ezt kapta 50. születésnapjára. Most tervben van még egy elektromos autó építése, aztán egy profi elektromos, kétszemélyes gokart.
2013. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az igen. Gratulálok az eddigi munkádhoz, nagyon szép lett.
2013. dec. 8. 21:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyet szeretnél arra készülj fel, hogy ha levizsgáztatod ezeken az utakon nagyon gáz lesz.
2013. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem,de a majdnem férjem igen :-)

Ő veterán rajongó.P10-es Pannonia,egy Velorex és most egy Wartburg 353-as (régi nagy álma)

Ezen kívül bütykölt pár Simsont,de az nem teljes felújítás volt.

Képeim nincsenek gépen,csak nyomtatott formában.A Velorex OT-s rendszámú,a többi normál rendszámmal üzemel.

2013. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
motorral már próbálkoztam. Nem kezdenék bele még egyszer, mert rengeteg pénz és idő, ami nem térül meg.
2013. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én Budán láttam egy ilyen bogarak,szép fényes feketében,a krómcuccok is újra voltak krómozva.Nagyon babán nézett ki!Egy olyannal még Én is elfurikázhatnék.

Én személy szerint egy MZ TS 125 újítottam fel úgy hogy az utolsó csavarig szét lett kapva és újjá lett építve,nos ilyen melóval rengeteg idő ment el és még csak egy mociról beszéltünk és utángyártott alkatrészekkel dolgoztam.Ha arra utaznék hogy OT akkor az éveket emésztene fel ,mert akkor eredeti jó állapotú alkatrészeket kell beszerezni ami meg igen nehéz és az ország különböző pontjairól kell összeszedni mindent szerintem .

Én azt mondom hogy egy ilyen masina akkor mutat a legjobban ha olyan minta most tolta volna le a futószalagról a Fürrer :)

2013. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne ültessed le,egy pici kis kátyú és oda a kipufogó cső meg az alja.
2013. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!