Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan találom meg a holtponto...

Hogyan találom meg a holtpontot a 4T motoron?

Figyelt kérdés

Vettem nemrég egy 4 ütemű 200 as motort. Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudom megkeresni a holtpontot berugásnál ? Mert multkor olyat visszapof*zott, hogy megijedtem tőle, azóta nem rugdosom :D. Öninditó megmost tönkre ment, ugy hogy valahogy be kéne inditani.:D

Tudom **** vagyok, de eddig csak 2T motorjaim voltak és erre se volt szükség, hogy rugdossam.

Válaszokat előre is köszönöm !

Pacsi



2013. dec. 5. 14:30
 1/4 dirtboy ***** válasza:
addig nyomod le a kart még azt nem érzed hogy megakadt,na akkor rúghatsz rá
2013. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szóval mindig addig tapossam le míg nem akad meg, és utána belelehet taposni :D így nem fog soha visszapof**zni :D ?

Amugy köszönöm válaszod ! :)

2013. dec. 5. 14:50
 3/4 dirtboy ***** válasza:

néha azért biztos bele futsz majd vissza rúgásba de 200ccm nél ez nem nagy dolog,nekem is pont ennyi ccm volt a 4T mocim.

egy 600 vagy 650es,na az már rúg olyat hogy akár csont is törhet.

2013. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg vegyél fel egy normális bakancsot, motoroscsizmát. Az megfelelően eloszlatja a visszarúgás erejét.
2013. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!