Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az nagy baj, ha a hátsó gumik...

Az nagy baj, ha a hátsó gumik más típusúak mint az elsők?

Figyelt kérdés
Tavaly csak 2 téli gumira volt pénzem, idén vennék még kettőt, magasabb kategóriásat, mennyire "egészséges", ha eltérő típusú gumik vannak a hátsó és az első tengelyen?
2013. nov. 30. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem gond, csak azonos tengelyen legyenek a párok. Tehát ne jobbra előre és jobbra hátra rakd az újakat, hanem pl. hátra. Érdemesebb az újabbat hátra rakni, mert ha az első megcsúszik, azt könnyebb korrigálni, mint ha a hátulja tör ki. Bár egy év az nem nagy korkülönbség, gondolom nem százezer km-t mentél a régebbiekkel.
2013. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kb. 3000 km-t mentem vele :)
2013. nov. 30. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy előre tegye a jobb gumit főleg ha az a hajtott kerék. Szerintem egy hajtott és kormányzott kerék könnyebben meg fog csúszni, mint egy szabadon futó.
2013. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért. Kérdésre válaszolva, tengelyenként megegyezőnek kell lennie.
2013. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem gond ha mind téli de a nyárival ellentétbe itt a jobbakat tedd át hátra. Vagy a szélesebbeket ha nem egyforma. Ha veszel egy tapadássegítő hó spréyt akkor már nagyjából fel is készültél a télre.

Én is így oldottam meg ahogy te és körbejártam mindenhogyan minden felől ezt a témát amit te most tettél fel.

2013. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2HxGP37SAFs


Van igazság amit mond benne az ipse. Kivéve hogy a gumis tudni fogja mi a jó... Mert sesvírem ez jóóó ezt vidd el.. Aztán azért van ott 5 éve mert nem volt olyan balek aki elvigye. :D

2013. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!