Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert indul nehezen az autom?

Miert indul nehezen az autom?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo, hogy van egy Opel Astra 1.4 16V - 2001-es autom, es ha kiallok a garazsbol es a hazunk elejehez menyek vele, es utana megallitom a motort, kb 5-10 percre nehezen indul meg, hideg inditasnal semmi gond nincs fele pocre indul, csak ha keveset jar a motor s megallitom utana nehezen indul meg mitol lehet ez? Benzines <==> Karburatoros
2009. nov. 21. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem megszívja magát (automata szivató ugye)
2009. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen automata szivatos, es akkor hogyan inditsam be konyeden?
2009. nov. 21. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
adj neki egy nagyobb gázt, és akkor a felgyülemlett benzin hamarabb kiürül, ergo normalizálódik a benzin-levegő arány
2009. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van. Azt tudom csinálni hogy nem állítom le hidegen. Akkor állj ki amikor már mész.
2009. nov. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így van, leállítás előtt egy jó nagy gáz neki, és akkor kilövi magából ami felgyülemlett, utána már menet közben úgyis normalizálódik, de ugy etudod, hog ynem árt egyik aautót se néha "meghajtani" pont hasonló okok miatt, néha elhagyottabb helyeken adj neki kicsit, mert ki kell tisztulnia. ez tipikusan kjellemző, akik csak városban használják, és nincs "meghajtva", nem is hiszed mi minden kimenne belőle, ha pályán 160-al csak pár percig megnyomnád neki (bár akár 3-as fokozatban is lehet ezt kisebb sebességgel, csak lényeg, hogy pörgesd fel a motort néha nagyon, ez kell neki), és nem vicelek, egy időben az én autóm azért állt le mindig, mert csak városban olyan szépen, lassan közlekedtem vele és nem tudták mi abaj, mióta meghajtom néha, azóta semmi
2009. nov. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó. Az miét nem elég ha állóhelyzetben egy hónapban egyszer felbőgeti a motort?
2009. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!