Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a Motorhispania RX...

Milyen a Motorhispania RX 50-es motor?

Figyelt kérdés
Segítségeteket kérném! Motort szeretnék venni, nézegettem a Motorhispania RX 50-eseket és nagyon megtetszettek. Érdekelne a ti véleményetek. Milyen ez a motor? A válaszokat előre is nagyon köszönöm! :)

2013. nov. 25. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Tűrhető, végülis nem rossz. 50es enduroból inkább ezeket nézném: Suzuki RMX, Derbi Senda, Yamaha DT.
2013. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem enduro. :) Ez sportmoci! :)
2013. nov. 26. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Tyűű tényleg...bocsi :) Akkor ebben a kategóriában még alternatíva lehet: Aprilia RS 50 és AF1 50,Cagiva Prima, Derbi GPR, Rieju RS.
2013. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de tudom mik vannak még itt. Az érdekelne ha esetleg van valakinek ez a típus (Motorhispania RX 50), hogy mi a véleménye róla, vagy mit hallott róla. :) De köszönöm válaszod!
2013. nov. 26. 14:28
 5/5 anonim válasza:

Helló!

nekem nincs, de éppen egy ilyet javítunk ;)

a blokkja AM6-os, amit remélem nem kell bemutatni :D

külseje az olyan amilyen, de szerintem nem rossz motor ;)

jah és nem kínai!!!

2013. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!