Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni ezt a jaguart...

Megéri megvenni ezt a jaguart 7millióért?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon tetszik az autó eddig bmw f10 520d akartam venni ennyi pénzért de ez sokkal szebb szerintettek melyiket vegyem meg?


2013. nov. 22. 19:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Szép autó, nagyon megbízható, ha rendesen karban van tartva. Hidd el megéri. Nekem Jaguar Sovereign-em van és még soha nem hagyott cserben, pedig rendszeresen használom. Egy a fontos, hogy rendszeresen szervizeltesd, biztos meg fogja hálálni az autó.
2013. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Dörmögő ***** válasza:
Ha nekem ilyen "gondom" lenne hogy vegyek-e ennyiért Jaguárt akkor én inkább benzinest néznék. Nekem ehhez a kategóriához jobban illik a benzines hangzás.
2013. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Meggondolnám, nem a legmegbízhatóbbként tartják nyilván a Jaguárokat, de nyilván aki megteheti, hogy vegyen egy ilyet, annak ez sem lesz gond. Én inkább Astont vennék.


Az a jobbik eset lenne, ha benzines lenne, megbízhatóségi szempontból.



OFF

Kicsit félrevezető néhány mondat:


"Figyi egyáltalán nem sok 7milliót össze szedni ausztriába 6hónap fizetés elég hozzá."

"Ha nem vagy orvos vagy gépészmérnök, akkor az osztrák fizetésből is 1-1,5 év egy ilyen autó."


Mindez azért valljuk be, elég ritka. A kivándorolt honfitársaink 95%-a havi 300 000 körül ha keres ott. Mondom ezt úgy, hogy kint dolgozik az osztrákoknál, a németeknél és az angoloknál vagy 40 ismerősöm. Ezekből az országokból jó, ha 50 - 100 000 forintnyi összeget haza tudnak utalni, a többiből élni is kell, lakbér, rezsi, élelmiszer, hazajárás. Ja és a 40-ből majdnem mindegyik alapból úgy ment ki dolgozni, hogy majd havi 1 milliót keres (nem tudom, hogy annyit ígértek-e nekik, vagy ők gondolták félre).

Mindezt csak azért írtam le, nehogy valaki szintén beugorjon valami őrültségbe és bedőljön a becsapós állásközvetítőknek.

2013. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
En angliaban vagyok kint es ugyanilyen problemaval kuzkodok mint az illeto csak en egy 325os bmw meg xf kozott vacillalok.es kepzeld el ha okosan csinalod.lehet 1 milliot keresni.egyaltaln nem nehez.csak a begyepesedett irigy ... emberek nem hiszik el mert meg mindig a szurke kommunizmusban elnek ahol be vannak korlatozva.4 eve vagyok kint van 3 lakasom.atlagosan 800 keresek van h tobbet van h kevesebbet forgalom fuggo.es ez semmi itt kint. pl:egy programozo ami kismillio van mo-on allas nelkul siman a kezdo hazavisz 3000-5000 fontotpar ev utan 10000 max 5 ev utan ...szamolj utana 3.5 millio forint.irigykedjetek vagy emeljetek meg a seggeteket ha nem tetszik es valtoztass az eleteden...ha meg nincs mas dolgod sirj ide par sort:D
2014. jan. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
az átlag 800 ezerből hogy jött össze 3 lakás? ott egy sima 50 nmes panel nem 10M mint nálunk, hanem 30-tól kezdődik.
2014. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

mellette meg csurran cseppen valami:D

nem 30tol hanem inkabb 60tol kezdodik...attol fug hol.1 itt van 1 otthon 1 spanyolban.kozos biznisz massal. 1 meg hitelen van de nem sokaig:)ha mar ennyire erdekelt.abbol a 800bol 650 mindig felre van rakva...majdnem 8 milla evente... szamolj utana kiscsillag:D plusz meg egy ember...

2014. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!