Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy malaguti f12 100-om....

Van egy malaguti f12 100-om. Sajnos borultam velle és nem szeretném meg csináltatni. Hogy érdemes eladni egyben vagy bontva?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán szétkapva többet veszel ki belőle,de egyben jobban eltudod adni,vagy akár cserélni.

Mi baja lett amúgy?

Te megúsztad?

2013. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem úszta meg. Meghalt.
2013. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
cöhhh
2013. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Robogonak elvileg meghajlot a T szár fej idom tört le meg a hátsó index azegyik tükör tört szét. Blokk jo egy böl indul iletve le sem ált. Hát olyan 60nal estem térdem fáj meg a csipom mert hátso guminak érkeztem. De semmi extra
2013. nov. 22. 06:39
 5/5 Tóth Csaba ***** válasza:
Uh :/ széplehetet ' szerintem ezeket bontva kispénzből potolhatod ! 15/ kp. körüli öszegből hanem kell másmég de tedöntesz de neugy mint a motort :D Èn aztmondom ha eladod mindenképen bontva ;) 100% joban kijösz.
2013. nov. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!