Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vennel?

Milyen kocsit vennel?

Figyelt kérdés

Hasznaltan, 3-4 millioert? esetleg 5?

Erdemes-e nemetbol hozatni?



2013. nov. 21. 13:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*f
2013. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

De új autókat is lehet kapni enyiért pl itt egy pár 3 ajtós


OPEL ASTRA

[link]

Suzuki swift 1.6 sport

[link]


Tudom nem igazi sport kocsi de ha neked csak tényleg ilyen játszós autónak kel ezek a sportos kis kocsik is megteszik!

2013. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Ha nekem lenne ennyi pénzem, egyértelmű, hogy egy Honda S2000-et vennék :)
2013. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
5 milláért egy ilyen roncsot? Na te vagy az akitől nem kérnék autó tanácsot :D
2013. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Senki nem francia-párti, az égő...."


Én akkor égő vagyok. :)

Japán kocsit nem vennék semmi pénzért, csak akkor, ha legalább 8 éves. Ugyanis a régi japán kocsik még nagyon-nagyon rendben voltak, meg is kérték az árukat. A mostaniak viszont egyre silányabb minőségűek, de még mindig megkérik az árukat. :)


Szóval Német, Francia... ezek közül bármelyiket, és 5 millióért igen...új kocsit vennék. Van bőven választék.


Tuti nem hoznék be egy tisztázatlan előéletű, esetleg korábban rommá tört, a holdat kétszer megjárt prémium kocsit (bár imádom a BMW-ket).

2013. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kossz a valaszokat!az astra nem is tunik rossznak, de sztem maradok a 320, 325, 330as 3 ajtos bmwnel.nem sok szebb kocsit lattam ilyen arban.
2013. nov. 24. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!