Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Kadett 1.2 benzin nem...

Opel Kadett 1.2 benzin nem indul. Miért? Részletek bent.

Figyelt kérdés

Adott egy 88-as gyönyörű szép Opel Kadett mely tegnap óta nem hajlandó elindulni. Amit tudni kell:

- 1.2 benzines kézi szivatós

- benzin van, olaj van, áram van

- indításkor az önindító megy, kerreg de nem indul


Tegnap még éppen beindult ugyan, de nem mertem vele menni mert nagyon köhögött, gázadásra is elég nyűgösen fulladozva reagált. Ma már ennyi se. Próbáltam szivatóval, szivató nélkül, gázpupálással, padlógázzal... Semmi.


Kérdés adott. Merre keressem a hibát?



2013. nov. 19. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Levegő beálítás,esetleg gyujtás?
2013. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szikra van egyaltalan?
2013. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
benzincső lehet hogy már megérett a cserére
2013. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Benzincső csere nem régen megtörtént, szikra van, kitisztítottam a gyertyákat is, bár nem voltak gázosak. A szivatóra gyanakszom, valószínűleg túlszívta magát. Kis bütykölés után sikerült beindítani, de nagyon kínlódva fulladozva járt percekig, kellett vagy 10 perc mire beállt a normális alapjárat. Most úgy néz ki jó. :)
2013. nov. 19. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!