Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jó a régi autókkal való...

Miért jó a régi autókkal való foglalkozás?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm nemrégen vett egy W124 E-Classe (Mercedes) kabriót, korábban meg mindig régi Porschéi voltak. Sosem látok nála új autót, mindig ilyen tizen-huszonéves Porschékkal jár, vagy most a Mercivel. Szépek, nem kétséges, de aki új autót is megengedhetne, az miért használ régit?

2013. nov. 18. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha annyi pénzem lenne én is valami régi autóval furikáznék. Azokat még tényleg vezetni kellett.

Amúgy meg melyik a különlegesebb, egy 3 éves mondeo vagy egy 30 éves cabrio Mercedes?

2013. nov. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Tegyed az egeredet a fotora.....


Put your mouse over the photo and tells you who and what it is).



[link]

2013. nov. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mercedes igazabol 2001 modellig jok.

Utana az elektronika megoli mint a mai autokat sajnos.

Szerelem ez az egesz.Mai napig feltunobb egy regi merci meg hat en magam is utanafordulok.Nem draga dolog azert mint ahogy sokan gondoljak.Nekem is husz eves autom van de semmi penzert nem adnam el.

2014. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hú, azért szerintem a mercedeszezés a veteránozás legalja. Én legalábbis semmi de semmi érdekeset nem látok egy w124-ben vagy w123-ban. Hogy ne mondjam, a szomszédban lakó dzsippók is ilyennel húzzák az ócskavas gyűjtő utánfutót... ;-)
2014. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!