Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jó a régi autókkal való...

Miért jó a régi autókkal való foglalkozás?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm nemrégen vett egy W124 E-Classe (Mercedes) kabriót, korábban meg mindig régi Porschéi voltak. Sosem látok nála új autót, mindig ilyen tizen-huszonéves Porschékkal jár, vagy most a Mercivel. Szépek, nem kétséges, de aki új autót is megengedhetne, az miért használ régit?

2013. nov. 18. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megengedhetné magának a legújabb vackokat, az azt is jelenti, hogy meg is kell engednie? Neki a régi tetszik, amibe senkinek nincs beleszólása. (Nekem sem tetszenek az új autók formavilága)
2013. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Biztos az a hobbija, hogy bütyköli őket... Emellett én is nagyon szeretem a régi autókat, mert ha van egy gyönyörű állapotú W124-esed akkor ugyanúgy kitűnsz a tömegből mintha egy zsír új Mercid lenne. Ha lenne pénzem fenntartani és ápolgatni akkor én is szívesen vennék egy benzines W124-est.
2013. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
autizmus kell hozzá, aki szeret tárgyakkal foglalkozni, bütykölgetni.
2013. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mert, ma már nemigen gyártanak ilyen szép autókat:

[link]

2013. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de szerinted egy régi Porsche-t megvenni, fenntartani aprópénzbe kerül?
2013. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Láttál már '70-es Ford Mustangot?

Szebb, mint az új :3

2013. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért mert ez tetszik neki.Amúgy ha van pénze az embernek egy régiből is újat lehet varázsolni és meg is van a retro hangulatú 100 százalékig működő képes autó!

Ha megtehetném én is vennék egy régi kocsit hobbinak .Számomra egy nagy álom autó az 1967 chevrolet Impala.

2013. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2013. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Talán olyan körökben forog, ahol ha megjelenik egy négy éves mondeóval, megy utána a lakáj a parfümös fecskendővel, hogy elfedje a szegényszagot... ha ugyanott megjelenik egy porscheval vagy mercivel, arról nem az lesz az első asszociáció, hogy "ó, hát ennek csak két-három milliója volt autóra" hanem inkább az, ami neked: "milyen furcsa, különc ember, vajon miért nem vett egy audit, mint mi, többiek?"
2013. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A régi autókban "mégvótanyag" ami nem azt jelenti hogy jobb az ütközési biztonsága ,hanem ott tényleg még érezhetően gépet kezelt a sofőr ,nem valami pc játék kontrollerekkel utasítgatta a kompjutert, ahogy ma szokás.

Ez sokakat megfog és a formavilága is sok embernek jobban tetszik mint a mai kocsiké.

2013. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!