Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Honda Civic?

Első autónak Honda Civic?

Figyelt kérdés
Az 5. vagy 6. generációs Civic-re gondoltam. Kb. mennyi a szervizköltsége, fogyasztása, adók, alkatrészek, stb? Megéri ilyen kocsit, azt tudom, hogy a nagy részük szét van hajtva. Esetleg linkelnétek pár jónak tűnő kocsit hasznaltauto(pont)hu-ról.

2013. nov. 16. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Haveré pont eladó xD


Ha ez tetszik, akkor hajrá. A sima 1.4,1.5-ösök nem pénztemetők.

2013. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Honda civic 5.gen

[link]

[link]

[link]

[link]

6.gen

[link]

[link]

[link]

2013. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha van bikakábeled vedd meg
2013. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mint családos embernek egy 1.6os honda civicem van Nos én nem versenyzésre használom stb hanem munkába járáshoz vásárlásra stb. 5éve van nálam. Eddig még motorikusan soha nem volt semmi baja. Pedig mindennap használom. télen-nyáron.

Fogyasztása városban 6-7liter. Városon kivül 90-100as temponál 5.5l

Árakról annyit, hogy a civicek elég drágák. Mivel köztudottan megbízhatóak a hondák. pl egy 2000-es civic árából veszel egy 2004es renault megane-t. De az lehet többet viszed szervízbe.

civicnél viszont hátrány, hogy hajlamos rozsdásodni és a magyarutak miatt a futómű is a gyengéje (szillentek)

De ha civicet veszel én inkább az 1.6ost ajánlom! 1.4essel nagyobb gázadással kell elindulj.

2013. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!