Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felnit+nyári gumit szerenék...

Nincki kérdése:

Felnit+nyári gumit szerenék venni, hol érdemes?

Figyelt kérdés
13"os 4x100as felnit hol érdemes venni? Én mindenképp használtban gondolkodom, de érdemes gumisnál venni vagy jobb ha a hirdetős oldalakat nézegetek? Ez utóbbiból tudnátok ajánlani párat?

2013. nov. 15. 22:40
 1/3 A kérdező kommentje:

Ami majdnem kimaradt: 99es Astra

Érdemes rá kicsit többért Alufelnit venni?

2013. nov. 15. 22:42
 2/3 Sinead ***** válasza:
Apród.hu és jófogás.hu Én itt nézegettem őket. Ha számít neked, hogy hogy néz ki az autó, akkor érdemes alufelnit nézni rá, sokat tud dobni a kinézetén.
2013. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az apródon találtam még nyár elején jó áron felnit és gumit. Összesen 22 ezer ft-omban van, plusz benzinköltség (és persze gumissal azért ránézettem, hogy okés e), mert nem éppen helyben akadtam rá. De megérte, mert nagyon jól mutat a kocsi vele, és az ára is kimagaslóan olcsó volt. A tulaj azt mondta, neki mindegy, csak vigyék már el, mert útban van. :)

A gumik is jó állapotúak rajta, 1-2 évet simán kibírnak még.


Szóval ki lehet fogni jó vételeket, bátran nézegesd a hirdetéseket. És ne ragadj le egy lehetőségnél, rengeteg hirdetésből választhatsz.

2013. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!