Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan működik a Skoda Favorit...

Hogyan működik a Skoda Favorit hátsó ablaktörlő?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy fogalmam hogy melyik irányba kéne húznom az ablaktörlő kart hogy ez működjön. Az első működik. Előre is köszi
2009. nov. 17. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a jobb oldali kart próbáltad magad felé vagy az első szélvédő felé húzni? ( nem fel vagy le! )
2009. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
magad fele spriccel te okos... vagy tolod az ablak fele, vagy fel-le kapcsolgatod
2009. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy valamelyik irányba mennie kéne, csak melyikbe magamfele spriccel felfele az elsőt törli de lefele szart se csinál, meg a szélvédő fele se. Valszeg rossz csak tudni szeretném merre kéne mennie
2009. nov. 17. 19:46
 4/5 anonim válasza:
Az én 96-os járgányomon ha magam felé húzom a jobb oldali ablaktörlő kart, akkor törli a hátsó szélvédőt + szélvédőmosó folyadékot tol az elsőre:D Szóval 2 in 1 :P Nem tudom, hogy ez minden Favoritnál így működik-e.
2012. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Peetrik válasza:
Nekem 93-as lxi favoritom van. Ha magam felé húzom az ablaktörlő kart akkor a hátsó működik, ha a kormány felé tolom be, akkor első ablakra juttatja a szélvédőmosót. De lenne egy kérdésem: Mi lehet a baja a hátsó ablaktörlőnek, ha az áramot megkapja? Lehet hallani hogy a motor forog, de nem adja át az erőt.
2013. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!