Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó így a fényszóróm beállítása...

Sinead kérdése:

Jó így a fényszóróm beállítása? Kép.

Figyelt kérdés
[link] Projektoros a lámpám, tudnám még kicsit feljebb húzni a balt, hogy vízszintes legyen. Az autó kb 5-6 méterre áll a faltól.
2013. nov. 8. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem vidd még kicsit lejjebb
2013. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindkettőt, vagy csak a jobb oldalit? A falnál ahogy odaálltam, kb a combom feléig ért a fény, 182 centi vagyok.
2013. nov. 8. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Addig rendben is lenne, csak épp nem a combodhoz kell mérni!


A tompítottnak 40 méterre kell megvilágítania az utat.

Mérd le a fényszóró közepének magasságát a földtől és a két fényszóró távolságát. Állj 10 méterre a faltól vízszintes helyen, merőlegesen a falra. Mérd fel a magasság 3/4-ét és a szélességet a falra. Jelöld fel szigszalaggal, vagy krétával, és egyenként állítsd be a lámpákat (az egyiket pl. a szőnyeggel mindig letakarod). A tompított töréspontjának a jelzésnél kell lennie!

2013. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez ugyanaz, csak 5 méterről:

[link]

2013. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Gondoltam hogy nem a combomhoz kell mérni, de nem volt nálam centi, hogy pontosan lemérjem, itthon pedig nem tudok semelyik falra ráállni hogy beállítsam.
2013. nov. 8. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont jó, de még lehet feljebb is csavarhatod. Nekem szerintem egy kicsit magasabban hord és nem vakít. CSak akkor van baj, ha már valami van a csomagtartóban. Teljesen holtpontra állítottam, de nekem állítható a magasság. Ha neked is, állítsd magasra, ha villognak majd tekerd lejjebb.
2013. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha pirosnál megállsz az előtted lévő mögött szabályosan, hogy látod a talajjal érintkező kerekeit akkor általában a rendszámtáblájára világít.
2013. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!