Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kettő közül melyiket?

Kettő közül melyiket?

Figyelt kérdés

VOLKSWAGEN PASSAT Variant 1.9 PD TDi

[link]

vagy

TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4D Linea Terra

[link]


Mind a két autó azonos korú felhívtam mind két eladót a VW gennél nem nagyon akarják engedni azt hogy független szervizben átvizsgálják az autót.A toyotát áruló eladó benne van mindenben azt mondta ,hogy nincs titkolni oda viszem átnézetni ahova akarom.Mellesleg végig vezetett szervizkönyve van ami állítólag valós is!



2013. nov. 7. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, én nem nagyon hajlok egyik fele sem, így nem tudok mérvadó választ adni, viszont megmosolyogtató ez a szöveg: "1 tulajdonos/1941-es születésű nyugdijas! /"


Nem gondoljátok?:)))

2013. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még hogy első tulaj az nem zavar hanem az a tipikus öreg úrtól aki 1941 ben született,bár annyira nem érdekel ki volt a tulaja. Ha tényleg igaz e amit mond a valós szervizmúlt,szervizkönyv akkor érdemes megvenni? Vagy maradjak a VW-gennél?
2013. nov. 7. 22:38
 3/10 anonim válasza:

vw jobb lenne, de így tuti takargat valamit..

toyota helyett meg keress valami németet, esetleg volvo-t, mert csak azokban lehet bízni

2013. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hááát, nyugdjas tulaj, hogyne.:) Éppen lehet is, csak szar reklám szöveg.

Passat: elvileg vezetett könyves. Ha hajlandóak kiadni aza adatait, vissza tudod ellenőrizni.

2013. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

bocs, most olvastam újra.

Passat gyanus.

El kell vinni a toyotát valahova. De előre nem közölni

2013. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elnézést hogy ennyit kérdezek.

Van helyben majd 1 hónap múlva eladó sorba kerülő avenis anyi hogy nincs hozzá szervízkönyv,de viszont a szomszédom autó szerelő egyben gyerekkoromtól jó barátom ajánlotta mert az autó ép hogy furán viselkedet vitték is hozzá javításra igaz feketén maszekba Egy avenset 2003 évjáratú 1.1 misiért ide adnák téli nyári kerék garnitúrával és elvinnék 250- 300.000 ért az 1.0 swiftemet mert kisautót keresnek.Szóval teljesen bizonytalan vagyok!

A volvók jók lennének nézegettem is őket de csak s60-nas ból kapnék elfogathatót abból a keretből ami nekem van és számomra az S60 volvo kicsi!

Gondolkoztam még a ford mondeo kombikon is 2.0 dízel 2003 körüli évjáratban!

2013. nov. 7. 23:05
 7/10 anonim ***** válasza:
ha megbízható forrsából van az avensis, azonnal vedd meg.
2013. nov. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A passatnál is megvan a szervizkönyv csak abba nem mennének bele hogy elvigyem persze az eladó felügyelete alatt egy teljes átvizsgáltatásra!

Bocsi tényleg tanácstalan vagyok első autómat fogom venni már amit egyedűl veszek a swiftet unoka bátyámtól vetem anno szóval nekem még ez az első szűz vagyok autóvásárlás terén!

2013. nov. 7. 23:09
 9/10 A kérdező kommentje:
69 százalékos igen amit a gyermek kori barátom mondot hogy eladó lesz az megbízható forrásból van hisz ő szereli így csak tudja milyen állapotban van az autó.Egy hónap múlva lesz eladó majd az az avensis annyit még kibírok!De akkor az nem gond ilyen esetben ha nincs szervízkönyv hozzá?
2013. nov. 7. 23:12
 10/10 A kérdező kommentje:
69% lefoglaltam azt az avenisit amit itt helyben árulnak átvizsgáltatni is elvittem.Hát kellemeset csalódtam annak ellenére hogy nincs minden dokumentálva az autóra lehet azt mondani hogy jó műszaki állapotban van.Így ennél maradok köszönöm a segítségedet és a többieknek is!
2013. nov. 13. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!