Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wv polo vagy suzuki sx4?

Wv polo vagy suzuki sx4?

Figyelt kérdés
A polo 2005 comfortline, 130 000km. A suzuki sx4 2007évjáratú 70000km. Melyiket vegyem meg? Ërveket kérek szépen. Köszi
2013. nov. 1. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Én az sx4 venném már két fő okból valamivel nagyobb az SX4 egy kicsivel olcsóbb hozzá az alkatrész.Mellesleg fiatalabbat kevesebbet futott darabot is tudsz venni belőle a VW polohoz képest.
2013. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az rendben, inkább csak attól tartok, hogy hangos (alapzaj, motor)..
2013. nov. 1. 23:32
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Én is a Suzukit venném ezek közül... A swift a rossz, az SX4 már végre egy tök normális autó.
2013. nov. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Egyikkel se jársz rosszul, mindkettő egy jól sikerült kocsi.

Gondolom a 2 kocsi, amit kinéztél, közel azonos árban van. Ha választanom kellene ezek közül, én az SX4-et választanám. Egyrészt fiatalabb, kevesebb km-el. Emellett nagyobb is, jobban pakolható. Az se hátrány, hogy magasabban ülsz kicsit, így jobban belátod a forgalmat.

2013. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

Igen, de mivel a Polo kisebb így könnyebb vele parkolni.Meg a Polo-ba jobbak az anyagok.

Ha közlekednél szarabb úton akkor SX4 amúgy Polo.

2013. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Polo

Értékállóbb, jobban néz ki de ülj bele mind a kettőbe és érezni fogod az ordító nagy különbséget.

Suzukim van szóval nem vagyok suzka ellenes de a két autó közt ég és föld a különbség.

2013. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Látom a VW-en imádó presztízs majmok már lepontoztak mindenkit aki nem a polot írta jó autónak.Ez nevetséges a polo olyan mint egy suzuki Alto kis pi.csa va.cak csak a VW embléma miatt tartják olyan nagyra,mellesleg ugyan olyan fapados mint egy suzuki!Ha logikusan gondolkodnátok az sx4-esből fiatalabbat kevesebbet futásteljesítményűt lehet kapni.Könnyebb parkolhatóság ne nevettess már az sx4-es sem éppen egy hatalmas szedán!Amúgy meg könnyű parkolhatóság honnan a francból tudod hogy a kérdező városban lakik-e .Amúgy meg egy nagy autóval is ugyan úgy le lehet parkolni mint egy kicsivel ha az ember nem analfabéta!

Ja és lehet nyugodtan lepontozni ismét úgyis csak ahhoz értetek a legjobban

2013. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ÉN NEM PONTOZTAM LE SENKIT!!!!!!

És nem vagyok VW-s majom.

Azt lásd be, hogy a VW-be jobbak az anyagok.És írtam, hogy ha szarabb úton is menne (ami ugye nincs a városba 80%-ba)

akkor SX4.

Most minden Suzukifan írja hogy a "VWBMWOPELAUDIFAN" (ami nem vagyok) fikázza a Suzuki-t pedig szerintem ez pont fordítva van.

2013. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És a VW nem fapados, mert úgy nem lenne értelme a Skodának, mert az a fapados Polo (Fabia).
2013. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A vw imádó....Nem neked írtam csak azoknak a láthatatlanban nyomkodóknak akik állandóan minden válaszomat le húzzák és meg sem tudják cáfolni hogy miért. Ha jó ha nem,vagy éppen akármi helyes lehet akkor is negatívnak veszik!Nem tudom én egy Poloba sem láttam jobb anyagokat számomra nagyon kicsi így kényelmetlen a műszerfala meg ugyan olyan kopogós mint a suzukié egyedül az emblémájában van valami minőség!Azt aláírom hogy a futóműve egy hajszálnyit lágyabb nem annyira kemény pattogós mint általában a suzukiké.De semmi más tekintetben nem minőségibb.

Szóval ezt ne vedd sértésnek.De magyarországra tök mindegy mit ver szétaz ember ezeken a kur.va jó utakon !

2013. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!