Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206-nak valóban...

Peugeot 206-nak valóban borzasztó váltója van?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a peugeot 206-nak rettenetes a váltója.

Ebből mi igaz? És mért lenne olyan borzalmas?


2009. nov. 14. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt én sem tudom miért, nem próbáltam még az autót, de állítólag az egész autó borzalmas, csak jól néz ki! Persze csak hallottam, személyes tapasztalatom nincs!

De már több tréleressel beszélgettem már, aztmondták hogy hogy a renault és a peugeot-kból élnek!

2009. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen autóm van, és egyáltalán nem borzasztó a váltója. Semmi különös nincs vele. Sőt, szerintem a kocsi sem rossz, bár nyilván elfogult vagyok, mert nekem bejön!
2009. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
apámnak 206osa van és soha nem panaszkodott még a váltóra és összességében az autóra se szokott, nem lehet vele 200al menni az tény, de városi közlekedésre teljesen jó
2009. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Renault-om van és nem igen élnek meg belőlem a tréleresek , de még az autószerelőt is ritkán látom (évente egyszer).
2009. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Bocs a copy-ért, de ugyanaz van velem:


Apámnak 206osa van és soha nem panaszkodott még a váltóra és összességében az autóra se szokott, nem lehet vele 200al menni az tény, de városi közlekedésre teljesen jó.


Én is szoktam vezetni néha, nem borzasztó, az túlzás lenne. De én maradok az automatánál.

2009. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vezettetek már hondát? Mondjuk egy 2001 utáni civicet?


Próbáljátok ki, utána egész biztos, hogy más lesz a véleményetek a jó váltóról.

2009. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!