Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Camaro-ról mi a...

Chevrolet Camaro-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szeretném végre valóra váltani az álmomat, és venni egyet. Pénzem megvan rá (nem, nem összeloptam, hanem örököltem) A fogyasztással tisztában vagyok hogy sok, de ezt el tudom viselni. Tudom hogy az alkatrész sem olcsó, de ehhez is már hozzászoktam sok német autó mellett. Nektek mi az általános véleményetek az autóról, hogy tetszik? Nem utolsó sorban mi a véleményetek arról, aki benne ül/kiszáll egy ilyen kocsiból? Esetemben ez nem a péniszméret és egyebek kompenzálására történne, ugyanis egyrészt van párom, másrészt nem füstölő kerekekkel szeretnék indulni a lámpánál. Nem is guruló pénztárcaként fogom fel az autót, hanem az egyik legnagyobb álmom megvalósulásaként. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Mielőtt valaki írná, hogy nem tetszene a kocsi: Egy próbaút erejéig vezethettem, én imádtam. Azóta állítólag csak jobb lett a kocsi, mert ez már kb. 1 éve volt, azóta úgy tudom, hogy fejlesztettek rajta. 3 lehetőségem van.

1. Megveszem itthon újonnan, de el is menne a pénz nagy része, és csak egy féle felszereltséggel van.

2. Veszek itthon egy használtat, ez a legutolsó eset.

3. Megveszem kint amerikában, majd hazahozatom. Tisztában vagyok a költségekkel és a sok sz0páss@l, de hosszú távon jobban járok vele. Esetleg németországban a Geiger Cars-tól.

Köszi a válaszokat.



2013. okt. 29. 15:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:) Itthon csak a legjobb felszereltséggel és a nagyobb, 6,2 literes, V8-as motorral lehet megvenni, szóval az élmény garantált.:) Vezethettem itthon amerikai verziós V6-ost is, tényleg rettenetes az a motor. És kicsit gagyibb a kidolgozása mint az EU modellnek. Már csak a színét kéne kitalálnom, meg hogy legyen-e rajta ilyen díszcsík, és az milyen legyen.:) Ne irigykedjetek, egyszer nektek is lehet ilyen! Nekem most jött el az idő, hogy megvalósítsam az álmom.:) Amúgy érkezett egy hívás, hogy Bécsben van egy 0 kilométeres Mustang GT, Európai szabványokra átalakítva. Lehet hogy érdemes lenne megnéznem.
2013. okt. 30. 11:11
 12/12 anonim válasza:
Szia nekem 2014 es camaro van olcsóbb hozzá az alkatrész mint egy mustanghoz, nem nagy költség a fenntartása sem. Hosszú távon egész jól fogyaszt városban nem annyira
2022. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!