Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Camaro-ról mi a...

Chevrolet Camaro-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szeretném végre valóra váltani az álmomat, és venni egyet. Pénzem megvan rá (nem, nem összeloptam, hanem örököltem) A fogyasztással tisztában vagyok hogy sok, de ezt el tudom viselni. Tudom hogy az alkatrész sem olcsó, de ehhez is már hozzászoktam sok német autó mellett. Nektek mi az általános véleményetek az autóról, hogy tetszik? Nem utolsó sorban mi a véleményetek arról, aki benne ül/kiszáll egy ilyen kocsiból? Esetemben ez nem a péniszméret és egyebek kompenzálására történne, ugyanis egyrészt van párom, másrészt nem füstölő kerekekkel szeretnék indulni a lámpánál. Nem is guruló pénztárcaként fogom fel az autót, hanem az egyik legnagyobb álmom megvalósulásaként. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Mielőtt valaki írná, hogy nem tetszene a kocsi: Egy próbaút erejéig vezethettem, én imádtam. Azóta állítólag csak jobb lett a kocsi, mert ez már kb. 1 éve volt, azóta úgy tudom, hogy fejlesztettek rajta. 3 lehetőségem van.

1. Megveszem itthon újonnan, de el is menne a pénz nagy része, és csak egy féle felszereltséggel van.

2. Veszek itthon egy használtat, ez a legutolsó eset.

3. Megveszem kint amerikában, majd hazahozatom. Tisztában vagyok a költségekkel és a sok sz0páss@l, de hosszú távon jobban járok vele. Esetleg németországban a Geiger Cars-tól.

Köszi a válaszokat.



2013. okt. 29. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó neked..
2013. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Camaro nekem tetszik. A régi is, új is. Ha hosszútávon tudod vállalni a költségeit, akkor miért is ne? Nekem személy szerint az a benyomásom, ha valaki egy ilyen autóból elegánsan, ápoltan száll ki, akkor valami úriember, ha pedig szakadt farmerban, akkor gazdagok a szülei.
2013. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Fenn tudom tartani az autót, csak megvenni lesz nagy dió.:) De valószínűleg itthonról fogom megvenni. Gondolom az elegánsat nem öltönyre, hanem valami normális, divatos öltözékre érted. A ruházkodásra és a normális autóra mindig igyekszem adni.:) Azaz hogy rendben és tiszta legyen mind az autóm, mind az öltözékem.

2013. okt. 29. 16:52
 4/12 anonim válasza:
Nekem is nagyon tetszik de gondolkozz el esetleg egy használltan mert miutánn megveszed már vesztettél is vele egy csomó pénzt ha pedig használtan veszed ez nem történik meg későbbiekben jobban jársz egy alig használtal a német mobile.de oldalon vannak olyanok amik 30000 kmt futottak ezek még újak desokkal olcsóbbak mint egy szalonból vett .
2013. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Alkatrészek lehetnek vészesen drágák hozzá mert szerintem amerikában gyártják és onnan vámmal hozzák be .
2013. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdés az is mire használnád. Nekem is tetszenek a nagy izmos autók,de csak akkor venném meg ha tényleg huzná a zsebemet a pénz. Dolgozni járni,vagy tescoba menni bevásárolni,tök fölös egy ilyen autó,és ha már valaki ilyet vesz nyilván érezni akarja az erejét,és nem ugy fog vele közlekedni,mint Miss Daisy lajhár sofőrje.Ahoz minek benzintemető? Szóval inkább én ésszerűen döntenék,autóvásárlás ügyében,és nem az érzelmeim szerint.
2013. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van mellette egy Audi A6 kombim, a jelenlegi autóm. 9 éves, de nagyszerű kondiban van. Nem szeretném eladni, mert nagyon a szívemhez nőtt. De szeretném a Chevy-t használni mindenre, az Audit pedig csak bevásárláshoz, nagyobb cuccok cipeléséhez. A Camaroval szeretnék munkába is menni, alig várnám, hogy végre reggel munkába induljak.:) Azért hajnalban, az üres utakon kapni fog rendesen. Én automatában fogom megrendelni, nagyon nem tetszik a manuális váltója.
2013. okt. 29. 18:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Megvenném itthon újonnan, ezzel járnék még WC-re is arra ne hallgass aki használati tárgyként állítja be az autót és a gazdaságosságra valamint az értékvesztésre figyel(annak úgyse kéne ilyen autó ha ingyen osztogatnák se), magadnak veszed azért, hogy te használd, nem pedig azért, hogy eladd, és reggel biztosan felemelő érzés lesz mikor álmaid autóját pillantod meg a garázsodba ami menetkészen várja hogy beleülj és elindulj!


Ha nekem lenne rá lehetőségem, hogy vegyek egyet és tudnám, hogy van miből fenn tartani hezitálás nélkül szaladnék vételezni egyet.A fogyasztás nem vészes városban nyugodt vezetés mellett max 20-25 liter.


Mondjuk végiggondolva lehet megvárnám, hátha megjelenik a 2014-es modell, az valahogy egy hajszállal szebb lett.

2013. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elozo jol irja, akik luxuscikkent tekintenek a kocsira, azoknak jo a "hagyomanyos" auto is, es ha lenne penzuk inkabb nyaralni vinnek a csaladot, mint egy ilyen extrem autot vegyenek. De ez nem baj, nem vagyunk egyformak.


Ha megteheted es ez az almod, akkor hajra!


En is almaim autojat vezetem, az is muscle car, de en kulfoldon elek, szoval anyagilag konnyebb. Mar megvan lassan 3 eve es neha, amikor ugy esik ra a napfeny, meg most is elerzekenyulok, mikor meglatom. Egy elmeny vezetni es ugy hozzad fog noni, mint valami haziallat, akit szeretgetni, apolgatni, "setaltatni" kell rendszeresen. (az hogy az emberek az utcan leallnak fotozni, meg a piros lampanal allva a melletted allo autos atszol, hogy megdicserje a vasat, ezek csak apro finomsagok :)


Az USAbol nem eri meg szerintem, mert bar olcsobb maga az auto, a regisztracios es szallitasi koltsegek miatt mar nem biztos, hogy jol jarsz a vegen. Raadasul szerintem nem EU szabvanyos lesz az iranyjelzo meg meg ki tudja mi, es amig at nem alakitod, addig nem kapsz forgalmit. (de lehet hogy tevedek)


Inkabb vegyel Eu-n belul, biztos van mas Chevy kereskedes nem csak a nemeteknel. Amugy meg is rendelheted a neked megfelelot es a gyar majd legyartja, ha epp nincs olyan felszereltseg/szin/stb kombinacio, ami neked kell.


En par eve vezettem a V6 es a V8 Camarot es egy csalodas volt. Elotte mar vezettem a Dodge Challengert, szoval volt hasonlitasi alapom, ami az erot/gyorsulast illeti. Persze attol meg jo kis auto es biztos ujitottak rajta es az uj modelnek jobban tettszik az orra, de ha veszel, akkor meg veletlenul se V6ost!!


Ha megveszed kuldj rola egy kepet! :D

2013. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hunbula ***** válasza:
Fogadd őszinte irigységemet, álmaim autója... Ha nekem lenne most rá elég pénzem, nem sokat tépelődnék, az biztos. Vedd meg, és használd sokáig egészséggel és örülj neki nagyon, kiváltságos leszel, hogy ilyen csodás autód lehet.
2013. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!