Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet ez a zaj?

Mitől lehet ez a zaj?

Figyelt kérdés

GolfII tip autóban 1 hete előjött egy érdekes zaj a balelső kerék felől balra kormányzásnál. kb olyan mint mikor a zsírzatlan szobaajtót hajtja be valaki lassan, folyamatos nyikorgó zaj elég éles hangon, de jobbrakormányzásnál nincs meg. Nem folyamatos csak időnként jön elő.

Valaki a toronycsapágy szorulására és ettől a spirálrugó tetején a tányéron való elmozdulásra gyanakodott. De ha lehet mástól is az érdekelne. Én pl elképzelhetőnek tartom a gömbcsuklót, a féltengely az ok, mert nem kotyog teljesen alászedve se.


2009. nov. 13. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a kerékcsapágyra tippelek. Ha lóg akkor bizonyos esetekben a féktárcsa adhat ilyen hangot.
2009. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azonnal vidd szervízbe (nem hülyeség) én anno így jártam a ladámmal...balra kanyarodásnál a jobb első kerékből döltek az iszonyú visító stb hangok... a tesco parkolóba leszedtem a kereket és fémig kopott volt 1db fékbetét .. másnap szétszedtem és új féktárcsát kellett vennem mert belemart a fékbetét.. Szerintem minél előbb nézesd meg!!!Nem rosszból mondom!
2009. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a lengőkar alsó gömbfejére gondolok, bár a golfot nem ismerem, azt viszont AZONNAL szerelőhöz vinni és nem járni vele, mert kinyeklik a kerék a helyéről, az meg elég szar, főleg hogy nem tudod milyen helyzetben történik és nem jó meglepi. Nem adok garit rá, hogy az a ludas de a leírás alapján nagyon esélyes!
2009. nov. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gömbcsukló kizárvalehet fékbetét,illetve féltengely csukló,miért kotyogna alászedve?nem úgy jön elő..
2009. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerééékcsapááágy!
2009. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!