Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a bmw nem gyanusan olcsó a...

Ez a bmw nem gyanusan olcsó a társaihoz képest?

Figyelt kérdés

[link]


És azt még leirná nekem valaki, hogy az LCI mit jelent? valamint mit gondoltok erről az autóról? Mi értelme egy összkerekes 300 lovas benzines kocsinak?


2013. okt. 27. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Uhh, rohadt olcsó tényleg, szaladok is megvenni amint eltudtam adni a használtan vett 14 éves szaromat!
2013. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugy értettem hogy nem sokkal olcsóbban kevesebb extrával hasonló korú 320i/320d-ket lehet kapni pedig újkorába csak a motorja miatt kb 4M-val drágább volt mint azok.
2013. okt. 27. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Feltételezem olyan hírdetés, hogy küldj pénzt előre. Tuti átverés. De próbáld meg, hívd fel az ürgét, ha van 7 millád kocsira. (irigyellek)
2013. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Olcsó? Ember, 3.5 éves "hármas" BMW-ről beszélsz, ami ráadásul közel 7 millió Ft..
2013. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg gyanúsan olcsó: mindössze 3 éves kocsi több mint 300 lóerővel szuper állapotban 10 millió alatt. Akkor a tulaj vagy nincs tisztában a kocsi időarányos értékvesztésével, vagy valami komolyabb rejtett hibája van a kocsinak, amit titkol. Mindenképp érdeklődd meg az ár okát, a próbaút során pedig minden apró dologra figyelj oda - a kocsi menet közbeni viselkedése stb. mielőtt megvennéd!
2013. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja én nem vételi szempontból kérdeztem, csak gyanus volt, az olcsósága. Én 320d vagy 320i re vadászok 2010 felett, max 5,5ért
2013. okt. 27. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ára megfelel a hasonló korú, felszereltségű autónak. A km is elfogadható lenne, csak hát valószínű korábban, 1-2 éves korában külföldről használtan behozott autó (mert különben ki szokták íratni, hogy Magyarországon vásárolt), se szervizkönyv, így lehet benne akár 200e km is.

Az LCI frissített változatot jelent. Van némi értelme a 4 kerekes kivitelnek, kb. ugyanaz, mint más 4 kerekes utcai autóknál.

2013. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

BMW dízelre csak ennek tudatában vadássz...

[link]

2013. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából 2-3 éves 320i lenne a legjobb nekem, ugyis csak évi 15 ezret megyek kb, ott meg lenyelem a plusz 2.5 liter vegyes fogyit.
2013. okt. 27. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!