Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Prelude 1.8-as 1983...

Honda Prelude 1.8-as 1983 Vélemények?

Figyelt kérdés

Jó autó? Gyakran kell szervizelni? Drágák hozzá az alkatrészek? Kitünő állapotút vennék. Megbízható?

Bárki bármit tud róla mondani írja minden érdekel :D

Első autónak lenne.



2013. okt. 23. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ritka, mint állat, ergo az alkatrészek aranyárban vannak. Fenntartása drága, ráadásul a benzint is zabálja. Megbízhatóságról egy 30 éves kocsi esetében én már nem beszélnék, hacsak nincs teljesen felújítva, de akkor meg úgyse tudnád megvenni, mert annyiba kerülne, mint egy mai kocsi.
2013. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dörmögő ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Ennek ha valami baja van akkor csoda lesz ha találsz valamit hozzá bontóban. Ha meg a bontó kilőve akkor öreg japán kocsi révén drágábbak hozzá az alkatrészek mint egy jobban elterjedt típushoz.
2013. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kocsi az, ha a kaszni rendben van akkor érdemes megvenni, mert nagyon rohadnak! Nagyon tartós mechanika van ezekben ,ez még japánban készült , mindegy ,hogy 30 éves . Meg kell nézni ,hogy a motorja váltója tényleg jó-e. Futómű ,fék stb kopó dolgok vannak hozzá utángyártottban, de ha törik valami akkor gáz van ,mert a bontók is kiszórták már az ilyen régi típusokat. Legjobb ha veszel hozzá egy donorkocsit papírok nélkül.
2013. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az autó szinte hibátlan állapotban van kasznin semmi rohadás nincs a motor már egyszer volt cserélve szóval az most hibátlan!
2013. okt. 23. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak tudod örökké hibátlan kocsi nincs.
2013. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:

Nem tudok semmit az alkatrészek árairól, de kiváncsi lennék, hogy egy öreg japót milyen sürün kellene szerelni. Öreg, a kasztnit lehet meg kellene csinálni, de az elektronika tuti nem tilt le, hogy kicserélj valami apró pöcköt 60ezerért.

Egyszerü mint a satu, kevés dolog romolhat el, max elkopik, fárad 1-1 anyag és ennyi.


Na meg japán.... szerintem elég egyértelmü.


Toyota, Nissan, Suzuki, Honda, Mitsubishi... amíg eredeti japó volt, halhatatlan autók voltak!

2013. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy hasonló idős Hondával kezdtem, és a rozsdán kívül más komoly baja nem volt a kocsinak,sose hagyott cserben ,egyszerű és tartós gépészet van ezekben, de a rozsda az nagy ellenség és alattomos. Lehet most jól néz ki ,de 2 éven belül rügyezni kezd arra készülj fel.Biztos már volt lakatolva több helyen ,és ha nem jól kezelték le ,akkor újra kiüt a rozsda. De műszakilag rendben vannak és otthon is javítható ami nem hátrány.
2013. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dörmögő ***** válasza:
Nem mondtuk hogy megbízhatatlan kocsi lenne, csak felvetettünk egy olyan problémát ami a származásából és a ritkaságából adódva hátrány lehet. A származása japán, így az alkatrészárak magasabbak (tudom mert nekem is japán motoros kocsim van), a ritkasága meg azért hátrány mert amíg én veszek a kocsimhoz adagolót 60 000-ért bontottan addig ehhez a típushoz jó eséllyel nem találni bontott alkatrészt. Mégegyszer leszögezem hogy nem vontam kétségbe a japán autó minőségét, csak rávilágítottam egy lehetséges hátrányra.
2013. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Beviz Elek ***** válasza:

Az elsö hozzászólónak szólt!

Abban pedig igazad van, hogy ritkaság már és drágábbak a cuccok mert japán. Nekem is az van, de csak a 16ot tapossa és több van még sz utakon.

2013. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!