Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Cordoba (2000-es évjárat)...

Seat Cordoba (2000-es évjárat) autóba gyárilag kazettás rádiót ki lehet-e cserélni CD-s rádióra?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne engem hogy nem gyárire mert az gondolom jóval drágább. Inkább a Médiából vennék bele CD-srádiót.

Esetleg CD tárat lehet e hozzácstolni.


2009. nov. 11. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
mi okból ne lehetne ha van rá pénzed?
2009. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet!de ne a médiából vegyél mert ott minden drága!!!!keress egy autohifis boltot a környéken sokkal jobban jársz mert korrektebbek!a médiába meg az se tudják mi az a rms,rca nagyott nevettem mikor poénból megkérdeztem mert rá akart venni hogy vegyem meg ott 40ért ugyanazt amit máshol 33 ért!!!vettem meg!de ha békés megyei vagy tudok segiteni!
2009. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok. Nos ma megnéztem tüzetesebben az autórádiót és egybe van építve a középső nagy kijelzővel azaz ha cserélni akarok akkor lehet hogy mindent kell cserélni.

[link]

2009. nov. 12. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is gyári kazettás magno volt és kicseréltem egy JVC szuper kis fejegységre. Minden gond nélkül ki lehet cserélni, de akkor bucsuzz el a középkonzolos kijelzötöl és a kormányrol vezérléstöl (ha van ilyen).

Én nem bántam meg hogy lecseréltem! :)

2009. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha ak özépkonzol ugrik attól még a fűtést tudom szabályozni mert az meg a rádió alatt van. Hát ha be lehet építani az audis CD tárat akkor hagynám a középkonzolt.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2009. nov. 22. 18:40
 6/7 anonim válasza:
Én ma szétkaptam a műszerfalam és a közép kijelzős panelt is. Rájöttem ,hogy kib---szo...túl nem lehet mást belerakni mert a fűtést is az alsó gombokkal szabájozom ami a rádió paneljébe van kötve a drótja . Ahova betudnám a fejegységet szabni ott megy át a szallagkábel. Gondoltam meghosszabbítom a szallagkábelt és oldalt vezetem el. De a kijelzó beállítós gombja ami balra van , amivel az időt lehet állítani azt is kikébe vágni, TUD VALAK MEGOLDÁST? ESETLEG VAN SZAKEMBER AK BEÉPÍTENÉ?
2012. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=UwWPajR6jGM

Nem egyszerű, de van érzéked hozzá, megcsinálhatod. :D

2015. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!