Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az miért lehet, hogy átlag...

Az miért lehet, hogy átlag 1-1,5 év alatt megunok egy autót és másikat akarok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert gazdag vagy és mert csak közlekedési eszközként tekintesz rá.
2013. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert gazdagok a szüleid, te pedig el vagy kényeztetve.
2013. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokan vannak ezzel így. Csak ők az akarás mellett még csekkeket fizetnek, kaját, ruhát vesznek, minden szart megvesznek a hülye kölyküknek, aztán nem adja ki évente az új autót a családi kassza.

Hidd el, ha a saját keresméányedből megveszed az első tizensok éves akármit (Polo, Favia, Swift), az lesz neked a világ legjobb autója.

2013. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De sok az irigy eembeeeeer :DDD
2013. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom, eddig csak én vettem észre, hogy a kérdező új autót akar, de azt sehol nem állította hogy meg is veszi/meg is engedheti.

Mindenesetre nekem van egy 15 éves japán autóm, amit szeretek, egyáltalán nem unom, mert jól és szépen megy, tágas is, nem áll meg, minek ennél több? kategórián belül semmiképpen nem kéne más autó, de ha hirtelen meggazdagodnék, akkor azonnal lecserélném, 2,5 tonnányi fém alatt szóba se állnék :-)

2013. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert ész nélkül veszed az autókat ezért nem találod meg a számodra tökéleteset.Autóvásárlás elött írj egy listát az igényeidröl,elképzeléseidröl ami lehetöleg belefér a keretedbe.Aztán nézegess konkrét autókat ha kell akár több hónapon keresztül is,próbálj ki többet (ha van erre lehetöség)és csak ezek után vedd meg.
2013. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5


Ha másfél évente akar új autót, akkor a régivel (ami minden másfél évben új) mit csinál? Szóval szerintem más azért nem vette észre, mert nem akarta magát hülyeségekkel lejáratni.

2013. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!