Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gumiabroncsokat lehet-e...

Gumiabroncsokat lehet-e kukazsákban tárolni hosszabb ideig?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül.

A gumiabroncs nem önérzetes, nem fáj neki ha kukazsákban van, egyes gumiszervizeknél is adnak "szatyrot" amiben tárolhatod az épp nem használt téli/nyári gumikat.

2013. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak ne vizesen rakd el, mert beleposhad a víz a zsákba és elájulsz mikor tavasszal kinyitod :)
2013. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké oké köszönöm :)

Szárazon rakom el persze :D

2013. okt. 15. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges szerintem.Inkább kend le szilikon olajjal vagy vegyél hozzá szilikon sprayt és azzal fújd le, tedd egymásra és takard le.Én is úgy tárolom a télit és pont pár napja néztem meg még mindig rajta van egy kicsi szilikon pedig tavasszal kentem be és jól megvédi a gumit a repedéstől öregedéstől még mindig olyan mint az új!Nemsokára rakom fel és a nyárit is lekezelem!
2013. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lekezelem én is gumiápolóval, de úgy gondolom ha zsákba van nem porolódik, meg le van takarva de úgy is porolódik
2013. okt. 15. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Fordítva ültök a lovon. Az a zsák nem a gumit vádi, hanem az ember kezét, ruháját, és csomagtartóját: amikor megfogja és beteszi a csomagtartóba, ne mocskolja össze egyiket se.
2013. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!