Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Www. Cserebere.hu/termek/robi-...

Www. Cserebere.hu/termek/robi-55-1 egy ilyen géphez kell valamilyen jogosítvány? Mert én azt halottam hogy 14 évtől lehet vezetni jogosítvány nélkül, tehét lehet vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, lassú jármű, "T" kategória kell hozzá.


Mellesleg rendszám meg biztosítás is kell hozzá.

2013. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Robi 55 utánfutóval nem lassú jármű, hanem kerti traktor. 16 éves kor után megfelelő vezetői engedéllyel (K,T,V, AM, B1, stb...) vezetheted!
2013. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg a kertben van, kerti traktor, amikor kimegy a közútra, akkor már lassú jármű.
2013. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pici különbség azért van:


Kerti traktor: egytengelyes motoros részből és hozzákapcsolt egytengelyes pótkocsiból álló olyan lassú jármű, amely sík úton önerejéből 15 km/óra sebességnél gyorsabban haladni nem képes.


Lassú jármű: olyan jármű, amelyet beépített erőgép hajt és sík úton önerejéből 25 km/óra sebességnél gyorsabban haladni nem képes.

2013. okt. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de akkor kerti traktort hány éves kortol lehet vezetni,utolsó válaszoló?
2013. okt. 16. 07:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahány évesen megycsinálod a jogosítványt. Én külön T kategóriára nem csinálnám meg a helyedben, mert horror drága ahhoz képest, hogy ha a B-t megcsinálod, akkor bebélyegzik a T-t is.


Én személy szerint egy mopedet javasolnék neked, vagy ha szállítmányozni is akarsz, akkor egy segédmotoros triciklit. (A négykerekű "segédmotorokat" pár éve fel kellett (volna) rendszámozni rendes autónak.)

2013. okt. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"de akkor kerti traktort hány éves kortol lehet vezetni,utolsó válaszoló?"


Valami gond van a szövegértéseddel? Mondd csak, a 2. válaszból mit nem értettél?

2013. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!