Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gumis műhelyek honnan...

A gumis műhelyek honnan szerzik be a gumiabroncsokat (újat és használtat egyaránt), mi ennek a menete és hogyan történik?

Figyelt kérdés
A közeljövőben szeretnék egy gumis műhelyet, ha Isten is úgy akarja akkor egy komplett autószerelő műhelyet nyitni. Kezdőtőkém megvan. Még csak 21 éves vagyok és nem nagyon vagyok még tisztában ezzel az anyagbeszerzéssel, hogy tényleg honnan és hogyan történik. A válaszokat előre is köszönöm.
2013. okt. 12. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál még, hogy elhelyezkedj egy műhelyben, ellesd a szakma csínját-bínját, szerezz ismeretségeket, és így felvértezve nyiss magad is műhelyt?
2013. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy itt fogsz választ kapni ilyen üzleti dolgokra.

Én is azt tanácsolom, hogy kezdj azzal, hogy vagy elhelyezkedsz egy ilyen műhelyben, vagy pedig betársulsz valamilyen százalékban, és ellesed a szakma csínját-bínját. 21 éves vagy, nincs hova sietni, ha jól csinálod, pár éven belül saját céget tudsz alapítani a megszerzett tapasztalatokból.

2013. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!