Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő jogsival vennétek...

Kezdő jogsival vennétek Cadillac Escalade-t?

Figyelt kérdés
Tetszik a kocsi a pénzrm pedig megvan rá.
2013. okt. 11. 19:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
És tudjátok hogy milyen háttér van a kérdező mögött? Szerintem nem nagyon. Akinek nem Suzukija, vagy valami tucatautója van, az rögtön kamuzik, és hogy rohadna meg.. ÉBevallom hogy én is édesapám örökségéből tudtam megvenni a Chryslert, előtte egy szakadt, ős-pizzafutár Swiftem volt. Havernak pedig a saját dolga hogy miből tellett rá, de ő se 0-24-ben a bányában melózott, gondolom.. Melóhelyen is vezethettem ilyet, a főnöknek nem volt állandó sofőrje, autót pedig csak venni tudott, vezetni nem.. Amúgy tőle vette meg a barátom az autót. Kérdező: Szerintem először ilyet ne. Kezdj egy kicsivel, aztán majd jöhet ez, ha a rutin megvan.:)
2013. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kötekedésből akarom mondani, de miből gondoljátok hogy ő egy 18-20 éves "suttyó paraszt"? Lehet hogy 30-32 éves fejjel rakta csak le a jogsit (mert lehet hogy munkára akart törekedni) egy Escalade-t meg lehet venni 4-4,5m forintból. De tudom, jó magyar mentalitás, akinek cadillacje van az csak egy gazdag paraszt lehet...
2013. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%
Lehet meglehet venni 4 és fél millióból de utána fenn nem tartja olyan ember aki nincs tele zsével..
2013. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

"És tudjátok hogy milyen háttér van a kérdező mögött?"


Ja, az más.


Akkor úgy kell kérdezni, hogy milyen autót vegyen nekem anyuci meg apuci.


Ez már annyira lerágott csont!


Ha valaki tud egy halom pénzt gyűjteni saját erőből az vesz egy romos lakást, és utána egy autót.

Nem pedig a szülőknél vagy albérletben tengődik, hogy jó pár milláért vegyen egy autót.


Ha meg igen, az nem itt kérdez.


Hogy honnan tudjuk, hogy nem egy 30 évesről van szó?

Mert az nem kérdez ilyet!


Ok. Tegyük fel 30 évesen kezdte a jogsit.

Akkor biztos oka volt rá.

Pl. hogy nem tették a popója alá a pénzt.

Ha meg így volt, akkor nem egyik napról a másikra gazdagodott meg, tehát nem tudott ennyit félre tenni.


Ti várnátok 10-12 évet, és gyűjtögetnétek, hogy megcsináljátok a jogsit és utána vegyetek autót?

Nem megcsinálnátok a jogsit vennétek valami szakadt autót amin gyakorolhattok majd gyűjtenétek egy jobbra?

2013. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
még ha igaz is, minek? mindennap vinni fogsz féltucat embert vele? mert magadnak baromság. túl nagy, nem sportos, alig lehet elférni vele, iszonyat sokat fogyaszt és a szerviz se olcsó.
2013. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az utolsónál ott a pont. Röviden tényleg ez a lényeg.
2013. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Vizes János válasza:
Ha a Dunán el tudsz vezetni egy tolatóhajót,mondjuk 3 uszállyal;akkor bátran.Kezdő jogsihoz vegyél Daewoo Matizt,vagy For KA-t.
2013. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

na vettél? :D


imádom/imádnám azt az autót, de fél éves jogsimat nagyon kevésnek érzem hozzá :D

2014. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
tuti nem vennék nincs belöle manuális inkább cts-t (6 sebességes manuálisat)
2015. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Miért vagytok ilyen prolik? Lehet, hogy csak fantázia a kérdés, de ugyanúgy simán lehet igaz is. Vannak gazdag családok itt is, akik megengedhetik maguknak, hogy drága autót vegyenek. És ha valakinek van pénze a cadillacra, az már nem írhat itt ki kérdést? Ez az oldal szerintetek csak a csóróknak van? Elképesztő a logikátok...
2016. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!