Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő jogsival vennétek...

Kezdő jogsival vennétek Cadillac Escalade-t?

Figyelt kérdés
Tetszik a kocsi a pénzrm pedig megvan rá.
2013. okt. 11. 19:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Kezdőként? Nem biztos, hogy jó ötlet egy 2,5 tonnás batárral kezdeni. Ha valamit benézel a melletted holt térben lévő suzukist szétkened, mint a szrt :D
2013. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Ember, az egy tank.. Tudom, mert nem keveset vezettem olyat. Több mint 5 méter hosszú! A legjobb barátomaml cseréltünk, ő megkapta egy hétre az én Chrysler 300C-met, én pedig a Deszkát (Escalade-t). (Így becézi) Azért volt pár cink helyzet, hogy megszokásból akartam beállni (szemre megvan, hogy hova férek be) aztán az istenért nem megy be.. Én lennék ilyen béna? Ja, hogy egy több mint 5 méter hosszú kocsiban ülök.. De haver is ugyan ez, csak ő meg egy Escalade-nek való helyet keresett a Chryslernek. Egy jó sztori: mentünk párom húgához látogatóba, és a panel parkolójából kilógott a segge.. Kénytelen voltam 2 helyre, keresztben beállni, majdnem lincselés volt a szomszédok részéről..:D De nagyon ott kell lenni a szeren, mert figyelni kell hogy el ne vidd a seggét egy szűkebb fordulóban. Meg mindenki bámészkodik előtted/melletted/mögötted, azok helyett is sokszor figyelni kell.
2013. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Hát ha van C-d, akkor ok. De egy sima B-vel?????
2013. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
Ez mese.
2013. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
Mindegy milyen a jogsi, semmiképpen nem vennék ilyet.
2013. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%

Ha dolgozol diákmunkásként az egyetem mellett, akkor ha fél munkaidőben is /mert ugye órákra néha be kell járni/, de kapsz pl. 30-at. Ha azt félre teszed az egy évben 360.000 Ft. Ha jársz 5 évet az egyetemre akkor össze tudsz gyűjteni 1.800.000 Ft-ot. De akkor még semmit nem költöttél semmire.

Akkor most mi is van?

2013. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Magyarországra lehet necces lenne, nagy az az autó ezekre az utakra. De ha úgy gondolod, hogy elférne egy szűkebb utcában is, akkor vedd meg bátran. De először kis forgalmú úton vezess, és parkolj szűk helyekre, ismerd meg a métereit. Én is egy nagy bálnával(C5) kezdtem vezetni és 2-3 hét alatt meg lehet ismerni hol az eleje vége, jobb oldala.
2013. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Jaj, nem kell ez a mese! Én most végeztem a sulival, és az lenne a kérdésem, hogy a Rózsadombon vagy valahol Budapest közeli helyen vegyek házat. Simán meg tudom venni, 60 milliót "félretettem" az egyetem alatt.

Ja, de már X-től kölcsön kaptam ilyet, tehát van tapasztalatom, meg Y-al cseréltem egy hónapra házat.



Ez NEM a Disney csatorna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most komolyan?????????????????

Ha lenne rá pénzed kérdeznél ilyet???


Akik valaha is vezettek ilyet, vagy hasonlót itt irkálnának??????????????????


Jobban járnátok ha mesekönyvet írnátok!

Már tuti hogy dús gazdagok lennétek!


Persze, mert ettől meg attól kölcsön kaptam.

De mire fel?

Meg ezzel meg azzal cseréltünk.

Végül is egy hegyezőről van szó......

2013. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Ember, az egy tank.. Tudom, mert nem keveset vezettem olyat. Több mint 5 méter hosszú! A legjobb barátomaml cseréltünk, ő megkapta egy hétre az én Chrysler 300C-met, én pedig a Deszkát (Escalade-t)."


Remélem már elmúltatok 30 évesek, vagy pedig 10 évesek vagytok és kamuztok.

2013. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
lónak a fa szát van neked erre pénzed, vegyed a suzukit azt ennyi.
2013. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!