Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a Celica megéri az árát?

Ez a Celica megéri az árát?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 7. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ha a típus rajongója lennék biztos megnézném, de így, hogy nem rajongok érte, a józan ész valahogy azt súgja, hogy ez az autó se nem takarékos, azzal az 1.8-as motorral, és különösebben nem dinamikus azzal a 116 lóval, meg valószínűleg nem is a legolcsóbban karbantartható, lévén hogy "sport" autó
2013. okt. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
miért mennyit eszik?
2013. okt. 8. 00:50
 3/18 Madartejlight ***** válasza:

Szerintem 8-9 körül eszik városban eddigi tapasztalataim alapján.

Súly-lóerő arányban nem rossz de ezzel a kocsival nem igazán érdemes pattogni a piros lámpánál mert egy suzukival is otthagynak (viccen kívül mondom)

Az árát megéri de ha gondolkodsz rajta próbálj belőle alkudni keményen akárki akármit mond hogy ennyit-annyit költött rá a tuning soha sem hozza vissza az árát

minden autó az eredeti állapotában éri a legtöbbet hiszen akkor a legegészségesebb.

2013. okt. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem írja merre felé tekinthető meg. Ezt derítsd ki, hívd fel a tagot, aztán nézz a közelben valami márkafüggetlen szerviz CÉGET. Ne maszekot és ne is annyira a közelben, mert az lehet ismerőse. Meg legalább használod az autót míg elmész oda. 5 ezer egy teljes átnézés, ott kiderül szinte az égvilágon minden. Mert amit én látok, az a gáz h egy hülyegyerekautót. Tipikus közel a 20 évhez lévő boyracer verda. Nem egy komoly megjelenésű autó, de ha ez kell, hát na, kategóriájában jól néz ki.
2013. okt. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
sokan mondták már akiket kérdeztem h nem éri meg ien kocsit venni de hát úgy beleszerettem mikor megláttam... amúgy mennyit lehet belőle kb alkudni? eltudja a pali ezt a kocsit a közeljövőben adni? mert hát amiket mondtak nekem eddig h csak a bolondok vesznek ilyen kocsit xD a kocsi egyébként észak magyarországon van kazincbarcikán miskolctól nem messze...
2013. okt. 8. 12:01
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem rosszak a Celica-k, csak általában porrá vannak hajtva. Az ár kb reálisnak mondható, a típust nézve.


Ilyen "tyúning"-osat alapból meg se néznék.

2013. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Városba megeszik az 11,5 L-t elhiheted...
2013. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
11,5 az k_rva sok... tényleg megeszik ennyit?
2013. okt. 8. 20:33
 9/18 anonim ***** válasza:
11 litert maga a motor, váltó, autó, súly-lóerő arány miatt semmiképp nem enne, maximum 8 körül városban, ha igaz a km, meg minden oké a kocsival. 11 és fél litert akkor enne, ha 2 ezres lenne minimum, automata váltós, meg több lóerő kicsivel, meg nehezebb lenne. De ennyit így nem igazából. Az a baj h ezeket az autókat hajtani szokták, tipikus fiatal gyerekes autók ezek. Most példaként egy barátom vett egy ilyen hülyegyerekautót, na az nem toyota celica volt, de mikor jöttek ki rajta folyamatosan a hibák, úgy döntött elviszi teljes átvizsgálásra, plusz diagnosztika, szóval minden. Már ez került megint 9 ezerbe. Na hát az autóban másfél millióba kerülő rengeteg hibát találtak, A4-es lapot teljesen betelített továbbá azt mondták a szerelők, hogy olyan mintha azzal az autóval rally-ztak volna, annyira szanaszét van az egész. Egyébként másfél millió az nem volt, hogy megvette.. Szóval kérdező ha nagyon akarod, nézd meg, de vidd el teljes vizsgálatra, mert vigyázni kell az ilyenekkel, tapasztalatból mondom.
2013. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Napkiraly ***** válasza:

A típus nagyon jó. Esztétikus, jó konstrukció.

Viszont: eladni sürgős mer kell a lé, de egy hónapos festés van rajta? Ezek szerint eladásra lett festve. Az én izlésemnek nem jó a festés, a hifi nálam az 5 ezer forintos kazettás blaupunkt. Sötétített ablakokra van műbizonylat? Az ültetés mindig jó, kellemesen veri az alját, és gondos tulajra vall. Zárak eltüntetve? A sufnituning legalja. Sport légszűrő = a hengerfal köhög a sok portól.

Akkor vennék ilyet, ha vidéki orvos negyedik autója lenne gyári állapotban ismert kilométerrel

2013. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!