Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 14 éves fiút frissen...

Egy 14 éves fiút frissen szerzett motoros jogosítvánnyal (AM) merre engednétek?

Figyelt kérdés
Faluban lakunk, 15km-re van város. Ti csak falun belül engednétek vagy akár be a városba is?
2013. okt. 7. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
biztos nem engedném városba motorral... én is utálok nagy forgalomban motorozni még így 12 év után is, mert a sok vakegér autós 99%-ban nem figyel, és sajnos nem a figyelmetlen autósnak fog fájni az ütközés...
2013. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha egyszer megvan a jogsija, akkor mi értelme a falun belül krúzolásnak? 14 évesen lehet, hogy barom, de a többség azért ilyen korban már képes önállóan gondolkodni. Szóval uccu' neki. :D
2013. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megtett kilométerektől függően pár 100 km-ig csak a faluban. Addig hozzászokik a motorhoz. Aztán meg mennyen amerre akar. Van jogsija, tehát tudnia kéne vezetni.

Persze motoros ruha jó ha van rajta. Rengeteget jelent.

2013. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Én is így gondoltam, köszi :)

2013. okt. 7. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
azzal hogy falun motorozgatsz, nem sokat tanulsz, ha szerencséd van néha a mellkhasodnad csapódik egy cserebogár mint szembejövő forgalom :) szerintem városban, forgalomban lehet normálisan megtanulni motorozni
2013. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!