Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Álló helyzetben mitől remeghet...

Álló helyzetben mitől remeghet a kormány?

Figyelt kérdés
Menet közben nem, állóhelyzetben viszont jelentkezik. Eddig egyetlen egyszer figyeltem fel a dologra, szóval ha kérhetném, az összes lehetőséget soroljátok fel!

2013. okt. 7. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
állóhelyzet = alapjárat akar lenni? pörgesd fel kicsit a motort álló helyzetben, ha úgy változik a remegés frekvenciája vagy megszűnik, akkor a motor tartó bakok adták meg magukat
2013. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
64%
közeledünk a választáshoz, a kormány meg áll. persze hogy remeg.
2013. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
50%
A második válaszoló kb jól mondja. Azonban ne feledkezzünk meg a Parkinson-kóros sofőrről sem, mint lehetőség. Menet közben talán kevésbé érződik a remegése.
2013. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.

Köszönöm, meg fogom lesni. Egyébként alapjáraton remeg, igen.


2.

Ez tetszett. :D


3.

Egyedül a kormánykerék lehet Parkinson-kóros. :D

Én nem remegek, a kasztni nem remeg, az a frászkarika bezzeg igen.


A kerék helyzetéből adódóan keletkezhetett a remegés? Enyhén (pár fokkal) volt kitekerve a kormány talán. Legjobb emlékeim szerint betonon. (viszonylag sík terepen)

2013. okt. 7. 15:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Bár gondolom szerinted lényegtelen - hiszen nem írtál típust - de azért egy tippet én is feldobok: szerintem lehet a kormányszervó (pontosabban a szivattyú) hibája is!


Szerintem.

2013. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Evele123 ***** válasza:
Tavaly venni akartam egy dízel autót. Az ugyanezt csinálta, amit a kérdező leírt. Felhívtam egy szakembert, hogy szerinte mi lehet a baja, érdemes-e megvenni így? Azt mondta, hogy legalább ötféle oka lehet annak, hogy alapjáraton rángat, remeg az autó. A motortartó bak csak az egyik lehetőség. Én azt a kocsit akkor nem vettem meg, te pedig, kedves kérdezö nézesd át alaposan!
2013. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
52%
Komoly választ sajnos nem tudok adni, azonban kiemelem hogy lényegbevágóan fontos hogy jobbkormányról van e szó vagy pedig balkormányról. Persze az igazi gond a szélsőjobb és a szélsőbal kormányokkal szokott lenni.
2013. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, pihenj! Ne fárassz. :DD


Egyébként a kormányzással nincs semmi gond, alapjáraton, állóhelyzetben kizárólag a kormány remeg (tehát a kasztni nem). Direkt nem írtam típust, mert az összes lehetőség érdekelne.

2013. okt. 8. 14:35
 9/10 A kérdező kommentje:

Harkonnen:

Nem tudom, szerintem nem a szivattyú hibája lesz. "Fel-le" ráng, nem jobbra-balra. A kormány fix, nem állítható!

2013. okt. 8. 14:37
 10/10 anonim válasza:
Jobbkormánynál manapság gyakori a szívás.
2013. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!