Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért okoz feltünést a Ferrari...

Miért okoz feltünést a Ferrari California-m Debrecenben?

Figyelt kérdés
Nem gond, csak az kicsit idegesítő hogy mikor sétálok a parkolóba vissza hozzá, gyerekek és sokszor felnőttek is támaszkodnak rajta és fotóztatják magukat. Nemrég költöztem vissza ide, az Államokban nem bámulgatták ennyire.
2013. okt. 5. 19:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
alaposan :) legalább Veyron a Bugatti? :)
2013. okt. 6. 18:36
 22/24 Napkiraly ***** válasza:
Na, végre egy normális kamus kérdező, aki lebukás után nem szalad el :)
2013. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
miért szaladnék el? megpróbáltam, kiírtam és lebuktam :) nem egy gyilkosságról van szó, csak egy ártatlan poénkodásról
2013. okt. 7. 15:40
 24/24 anonim ***** válasza:

Amúgy létező probléma.

Egyik ismerősöm olyan társasházban lakik (Debrecenben), ahol a teremgarázsban valamelyik lakónak Ferrarija van (nem tudom milyen, de újabb fajta). És házibuli után a jónép kollektívan levonult a garázsba ellőni pár FB-képet...


Amúgy a Melange környékén (pláne, ha a kisebb utcákba is benéz az ember), sok Porsche, BMW stb előfordul. Nyáron pedig volt ott egy stand, ahol egy fehér Ferrarival lehetett menni egy körre az érdeklődőknek (de sofőr vezetett).

2013. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!