Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért okoz feltünést a Ferrari...

Miért okoz feltünést a Ferrari California-m Debrecenben?

Figyelt kérdés
Nem gond, csak az kicsit idegesítő hogy mikor sétálok a parkolóba vissza hozzá, gyerekek és sokszor felnőttek is támaszkodnak rajta és fotóztatják magukat. Nemrég költöztem vissza ide, az Államokban nem bámulgatták ennyire.
2013. okt. 5. 19:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
kép vagy kamu
2013. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
hoax
2013. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

[link]


2 hét múlva már magyar rendszámmal fog közlekedni. Egyébként az orvosi egyetem épületénél és a klinikák környékén látható legtöbbször, ott dolgozom jelenleg.

2013. okt. 6. 11:34
 14/24 anonim ***** válasza:
9-es vagyok egy kérdés miért jöttél haza??ahogy látom elég jól ment ott hogy ilyen kocsira telik én biztos nem jönnék haza csak akkor ha egy olyan állást találok ami nagyon sokat fizet.
2013. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a tied a ferrári, értem, már kezdtem kételkedni, főleg amikor itt megláttam a 3. képet (kis nyilacskával jobbra kell váltani)

[link]

pechedre pont 1-2 napja nézegettem itt ferrárikat és ismerős volt a kép. Kamuláda leleplezve, ideje aludni menni, a te korodba nekem déltől 2-3 ig mindig aludni kellett (6-7 éves koromig kb)

2013. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ja lehet ott dolgozol, mint takarító.
2013. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én csak nevetek az egészen, pontosabban a kérdezőn:D
2013. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
azt hittük bejön a poénkodás :) nagy az unalom a panelban :) amúgy őszintén gratulálunk a leleplezőnek (nekünk 2 számítógépen kb 3 órába telt mire találtunk egy olyan fotót, amit feltöltöttünk ide és a google ne dobja ki 5 perc alatt)
2013. okt. 6. 13:14
 19/24 A kérdező kommentje:
a 14-es válaszolónak. ez most komoly és nem poénkodás. egyik rokonom valóban 26 év után tért haza ide Debrecenbe, és valóban az orvosin dolgozik, ő azért jött haza mert kint megszedte magát annyira hogy itthol nyugodtan elvan és hiányzott is neki magyarország. Innen a DOTE-ről ment ki anno és most visszajött ide mint oktató, sajnos Ferrari-t nem hozott magával, de innen volt az alap ötlet a kérdés kiirásához.
2013. okt. 6. 13:20
 20/24 anonim ***** válasza:

Ezt elba*tad. :))

Amúgy valós a probléma, én a kocsmába dolgozom, és a Bugattimmal megyek minden nap, és mindenki jön nézegetni az autót, nem értem miért. Bár a főnök megdicsért, hogy az autón nagy forgalmat generál.

2013. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!