Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2005-ös Audi A6 dízelnél nem...

ChrisStone kérdése:

2005-ös Audi A6 dízelnél nem rég cseréltettem olajat és a lökhárító alatt látok kissebb olajfoltot! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Mivel voltam az autóval Ukrajnában így az is lehet hogy én tettem kárt benne, viszont a másik amire még gondolok, hogy lehetséges hogy nem motorolaj lehet, mivel zöld színű motorolajat kapott az autó ez pedig ugye fekete színű volt. Lehetséges hogy ez az újfajta olaj 1000 km után befeketedne? A másik meg hogy nem a lökhárítónál kellene a motorolajnak szivárognia... Pánikban vagyok, megköszönném a segítséget! :)

2013. okt. 5. 13:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az olajteknőt látnod kellene ha benézel elölről a kocsi alá. Tehát ha azon van sérülés akkor azt onnan látnád.
2013. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 7. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!