Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Hungária körutat nem akarják...

A Hungária körutat nem akarják felújítani ezek az állatok?

Figyelt kérdés
Még kátyú is van rajta, elég durva, ha az Árpád híd felől jön az ember. Ott a híd előtt a középső sáv fele, ahol a vonatsínek vannak, meg a vidámpark. Meg a belső sáv a Lehel utca és Váci út között a Honvéd kórház oldalán szintén katasztrófa... Meg úgy az egész is. Miért jó ha csak akkor újítják fel mikor már totál járhatatlan?

2013. szept. 28. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt gyakorlatilag bármelyik város bármelyik útjára megkérdezhetted volna. Máshol se jobb, szóval ez van, nincs mit tenni. Egyszerűen nincs rá pénzük.
2013. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt nálunk minden probléma. Ha nem újítják az a baj, ha pedig belekezdenének abból is felháborodás lenne, lásd 1-es villamos..
2013. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az 1-es villamos miatti felháborodást én sem értem. Azelőtt meg azért sírtak, hogy milyen baromi szar állapotban van az egész pálya. Igaz nekem mint autósnak érdektelen, a dugó viszont gáz, de azért örülök h legalább valami rendben lesz ebben a szar szemét országban. A hungária körúttal is kezdhetnének valamit, mert katasztrófa. Legalább azokat a rohadt kátyúkat tömjék be. A mindenütt megsüllyedt durván hullámos utat inkább elviselném. Pénz meg van, mert épülnek a stadionok, meg veszik az audikat meg minden szart. Persze a politikusoknak mindegy, mert milliókat keresnek, van bőven pénzük futóműhibákra. Bár sajnos azt az adófizetők pénzéből csináltatják ezek a tetvek.
2013. szept. 28. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom én sem. De tervezem, hogy elmegyek mostanában az állatkertbe, majd megkérdezem tőlük. Maguktól biztosan nem mutatnak hajlandóságot, de egy kis szervezéssel és megfelelő jutalmazással biztosan hajlanak majd a dologra. A zsiráfok lehetnének a munkafelügyelők, ők egész jól átlátják a terepet. A majmoknak jó a kézügyességük, ha megtanítjuk nekik, akkor elvezetik a gépeket némi extra adag banán ellenében. A vízilovak besegíthetnének az aszfalt döngölésbe. A szurikáták lehetnének a munkafelügyelők, ők nagyon ott vannak a figyelésben. Mindegyik állatnak jut majd valami feladat a nagy mű létrehozásában.
2013. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!