Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autót ajánlanátok...

Ti melyik autót ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés
Kis swiftemet szeretném hosszabb külföldi utazások, pakolás stb. miatt nagyobbra cserélni. Rengeteget nem szeretnék ráfizetni meg ott az átírás téli gumiztatás stb. Viszont befürödni sem szeretnék. Egyelőre Merci ml320 Bmw 320d Audi A6 között filózom 2000-2004 évjárat között. Még gondolkozom Honda accord vagy crv-n is de ezekből nem sokat találni. ML merci áll most a legközelebb hozzám úgy h gáz is benne van. Ti mit javasolnátok?
2013. szept. 28. 15:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mit vegyek trabantot? Sajnos kivonták a forgalomból. Hülyegyerek ez a márkák vannak. Mindegyikre rá lehet mondani h prémium. Ja a szar suzuki nem az igaz? Csak a nagy grand vitara 5millió. Ostoba...
2013. szept. 28. 17:17
 12/16 anonim ***** válasza:

Örvendek kedves Hülyegyerek hogy elárultad a nevedet, szokatlan név, de szép. Ha nem haragszol én az enyémet nem fogom.

Ennél nagyobb blődséget se hallottam még, hogy csak BMW Merci és Audi márkák vannak csak, ja és Trabant? Háhháháhhhh...

Van Mazda ami k..va jó autó. A Toyota ami nem nagyon szokott elromlani. A Nissan se. Honda? Mitsubishi? Lexus? Ha német kell ott a VW, az nem is autó? A Skoda se ami már szinte presztizs, a politikusok legelterjedtebb szolgálati kocsija? A Saab? A Volvo? Az Alfa Romeo amiből a 159 már egy brutál jó kocsi? Chevrolet? ... Az Opelt már le se merem írni mert az átlag magyar szakmunkás aki bárónak képzeli magát egy Opelbe már be se tenné a úri seggét.

2013. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha maradunk a Passat és az S60 mellett, és inkább benzinest szeretnél, akkor egyértelműen a Volvo nyer, legalábbis az én szememben. Ha jól tudom, van egy 2.4-es benzinmotorjuk, és emellett sok turbo-s benzines változatuk. Nos, én egyértelműen a turbo nélkülit választanám, mert ha a a turboval van valami, az nem olcsó mulatság. Egy 2.4-es 142LE-s motor simán elég szerintem ekkora kocsiba.
2013. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A Vitara nem prémium autó, te ossssssstoba!
2013. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Most ahogy mondtad elkezdtem szemezgetni a volvóval. Tényleg nagyon tágasnak tünnek és emellett szépek is. Biztonságáról legendákat zengenek. De ennél mélyebben nem ismerem őket. De ez valóban jó ötlet volt tőled. Köszönöm
2013. szept. 28. 18:31
 16/16 A kérdező kommentje:
Az ostoba meg sem érti mit írok. Tudom, hogy nem prémium de akkor sem tudok érte 5 misit adni ha tudnék azt venném meg mert imádom a suzukit. Ez a második. Sajnos több hónapos kiköltözésre nem férek el benne. Na meg sajnálnám is az 5 milliót. Úgy gondolom nem csak ezt a három márkát említettem és az előző hozzászólókkal együtt sem csak azokat veséztük ki. Legalább olvasni tanulj meg ne csak hülyeségeket írogatni. MIndegy mindig van egy ilyen barom!
2013. szept. 28. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!