Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » NÉMETESEK! Mit gondoltok a...

NÉMETESEK! Mit gondoltok a Schritte International könyvsorozatról? Ha van jobb könyv ennél, akkor melyiket ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én alapvetően szerettem és jól lehet belőle nyelvtant tanulni, de eléggé beszéd alapú könyv, ez által eléggé időigényes főleg ha nagyobb csoportról van szó. A Fotohörgeschichték mindig feldobták a napjaimat az idiótaságukkal. :)


Ez nem a saját válaszom, hanem az én hasonló kérdésemre érkezett válasz. De talán ezzel is segítek.

2013. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,ezt én is tapasztaltam. Köszi szépen! :)
2013. aug. 15. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ebből a német nyelvtankönyvsorozatból tanulok jelenleg is németül. Szerintem nagyon jó könyvsorozat, de néha nagyon elabróz dolgokat, pl. az 1. kötetben az egyik Zwischenspiele résznél a receptet (azt hiszem az a 3. lecke). Amúgy különösen nem bírom a Zwischenspiele részeket, mert azok nélkül is rendesen meg tudom tanulni az adott lecke anyagát, sőt, ezekben a részekben van néha a legtöbb idegen szó, amit általában hülyeség lenne betanulni, pl. 'kockára szelni' igét.
2013. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

'kockára szelni'

-------

Ezt nem kell magolni...:) In Würfel schneiden.

2013. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van az a hegymászós Zwischenspiele rész,az is részletes volt.
2013. aug. 17. 00:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!