Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elméleti kérdés. Megoldható...

Elméleti kérdés. Megoldható lenne?

Figyelt kérdés

Ha vennék egy 1-es golfot (kedvenc autóm, ne beszélj le róla).


Pl: Diesel motorral és azt kicserélném egy golf 3 tdi motorra, akkor még miket kéne cserélnem?


Vagy:

Bnzines motorral és azt cserélném ki 1-es golf gti motorra, akkor még mit kéne cserélnem?


Ha tudna valaki válaszolni akkor megköszönném, de ha nem tudtok, akkor valami vw fórum?



2013. szept. 21. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sansztalan, 100%, hogy máshol vannak a felfogatási pontjai.


Persze megoldani mindent meg lehet, de gyanítom egy G3 TDI-t olcsóbban kapsz, mint amennyiért meg tudnád oldani az 1-es kasztniba való szerelést...

2013. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen én is gondoltam, hogy olcsóbb a motor, mint a berakás. Ha tdi-t választanám akkor gondolom váltó csere, plusz futómű babrálás.


A TDI motorokat jobban lehet erősíteni nem ?

2013. szept. 21. 11:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Melyik lenne az olcsóbb, és nehezebb?
2013. szept. 21. 11:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint a nehezebben beépíthető.
2013. szept. 21. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Megoldható, jó karosszériás kell, aki áthegeszti a rögzítési pontokat. Ismertem valakit, akinek egy újabb TDI motor volt beépítve. Utána kellenek a szükséges engedélyek, vizsgáztatás, forgalmi és már hajthatod is.
2013. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
esélytelen. 1es golfot nem gyártottak 1.9 TDI-vel, így nem típusazonos a motor. sehol nem engednék át a vizsgán, de ha mégis valami úton módón igen, kiszed a kpm-es csúnya pénzektől foszt majd meg. Régen lehetett típus idegen motort vizsgáztatni jó pénzért ha beszerezted a megfelelő papírokat, de 4éve már nem engedélyezett. Szerintem felejtsd el és vegyél egy 1.9 TDI golf 3-at
2013. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elméletben minden megoldható, de a valóság az más. Az előző válasz adó voltam.
2013. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!