Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megoldható? (többi lent)

Megoldható? (többi lent)

Figyelt kérdés

2 éve kaptam 1 yamaha r6-ost teljesen új még forgalomba sem volt helyezve de 1 gondom van idén lettem 18 és ez a új jogosítvány szerzés nagyon betett nekem mert így csak a2 es jogsira mehetek és nem akarom eladni de viszont azt sem akarom megvárni hogy 24 legyek és csak akkor vezethessem

néztem neten hogy lehet folytani 48 lóerős-re így tehát forgalmiba is az kerül nem? és majd ha meglesz a korlátlan akkor kivetetem a folytást ez lehetséges?



2013. aug. 5. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lefojtva sem vezetheted, mert a gyári teljesítménye meghaladja a 70kw-ot. Így hiába van lefojtva 35-re, A2-es jogsival nem vezethető!!
2013. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Látom még mindig nem figyeltél pedig el lett mondva, nem lehet lefojtani egy ekkora motort mivel bőven 70kw felett van, a2-es valami kis 500as-t nézzél

R6-ost legkorábban, korlátlan papírral közelítheted meg

2013. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van. Függetlenül attól, hányszor teszed fel ugyanezt a kérdést, a válasz ugyan az marad, NEM.
2013. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
először teszem fel de azért köszi nem fogom eladni 1 teljesen új r6 ost veszek 1 másikat ami jó és 2 év a2 után elmegyek a korlátlanra és vezetem :)
2013. aug. 5. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Igy van sajna.
2013. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!