Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek kezdésre?

Milyen motort vegyek kezdésre?

Figyelt kérdés
mindenképpen 50 vagy 125ös supermotot szeretnék, vagy ilyen krossz motoros beütésest, lényeg h legyen rajta lámpa, inkább használtat szeretnék, és 150ért. Nagyon szeretem a krossz motorokat, de én inkább az uton mennék vele, közlekedésre, turázásra használnám, esetleg valaki valamilyen tanács ebbe az ügybe?
2013. szept. 20. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

"ilyen krossz motoros beütésest, lényeg h legyen rajta lámpa" és ez a mondatod "inkább az uton mennék vele, közlekedésre, turázásra használnám" üti egymást, "ha nincs rajta lámpa" akkor nem alkalmas a forgalomban való használatra. Ha közúton is szeretnéd használni akkor nem a crossmotor a neked való azok a teljesítményre vannak kihegyezve, nagy a káros anyag kibocsájtásuk, a fogyasztásuk, magas a zajszintjük és üzemórásak is.

Első motornak egy 50ccm-es endúrót ajánlanék ha terepezni is szeretnél, a supermoto az aszfaltra van kitalállva (értsd ezalatt a futómű az áttételezés és a gumik különbségét) A Derbi senda, aprillia rx 50, yamaha dt 50, rijeju rr, a lényeg hogy ne kínait vegyél(cpi és társaik)


ha én most motort vennék az ez lenne enyi pénzből

[link]

2013. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon soakt segitettél, találtam is jó párat, márcsak várni kéne a pénzre :)
2013. szept. 20. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!