Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire figyeljek a nagymotoros...

Mire figyeljek a nagymotoros forgalom vizsgán?

Figyelt kérdés
Vannak tipikus hibák?Megfordulásnál,megállásnál mire kell ügyelni?Bármilyen tanácsot szívesen fogadok!
2009. nov. 4. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én vizsgáztam a jobbra tartási kötelezettséget nagyon nem tudtam a fejembe verni. Valszeg ez szoc problem de nembaj. Akk egy sávon belül csak egynyomon haladót előzhetsz meg. Gyalogosokra nagyon oda kell figyelni !! NAGYON !! ahogy észrevettem nagyon érzékenyek erre a vizsgabiztosok, sárgán csak akkor menj át ha már végképp nem tudsz megállni.Típushibának mondanám a sebesség átlépést. Oktatóm szerint ez a leggyakoribb bukta ok. Ha eszembe jut még akkor írok ^^
2009. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden kresz táblára figyelj,mert ezeken sokan elcsúsznak.Ne hagyd,hogy felhúzzon a vizsgabiztos,maradj nyugodt.Ha nem tudod a feladatot megcsinálni,akkor tegyél úgy,mint aki nem hallotta a kérést.Azt nem veszi hibának.
2009. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

- Ha a lámpánál állnak előtted, figyelj a nagyon rövid zöldektre (Miskolcon vizsga közben volt olyan ahol,egy zöld alatt csak 3(!) autó ért át).

- Keskeny utcákon (ahol pl csak 1 kocsi fér el) balra kanyarodásnál is csak az út feléig behúzódni, ha nincs kint az egyirányú tábla.

- És úgy általában baromira vigyázz, hogy senki ne vasaljon ki (pl ha sávot váltanál, vagy valaki mellőled akarna sávot váltani), előfordulhat, hogy te leszel az egyetlen aki betartja a sebességhatárokat ;)

2009. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az INDEX-re is figyelni! Nem kinnhagyni, nem elfelejteni!
2009. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és ne üssél el senkit :D lehet hogy ez vicces, de nógrádi vagyok és 4 éve elsőforgalomba vezető gyakorláskor nemadtam elsőbséget Bea asszonynak (Győzike felesége) és majdnem baj lett :S aztán kaptam egy félórás leb*szást :)
2009. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!