Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault mégane 1/2 sportlégszű...

Renault mégane 1/2 sportlégszűrő hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék a Renault mégane-omba egy sport légszűrőt (direkt szűrőt) tenni. Minden féle megoldás érdekel, kellékek, csövek, eszközök.

A legnagyobb problémám az egyébként, hogy nem kerek hanem ovális az a nyílás ahova fel is lehetne csatlakoztani. Erre is kellene egy megoldás.

Köszönöm előre is.


Motorterem: [link]



2013. szept. 14. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Tévedsz a légszűrő egy kicsit beljebb van és trapéz formájú!

:D

A motor mellett jobbra látható doboz csak egy szívás-zajcsökkentő. Ha azt leveszed (két torx csavar tartja a hűtő felett a gégecső elejét, aztán már csak a gumiszalagot kell kiakasztani és levenni az egészet) ismét 2db torx csavar és hozzájutsz a légszűrőhöz. A légszűrőház fedelén már kerek a csatlakozás, erre tehetsz gégecsövet, aztán mehet a sportszűrő!


Vevő lennék a kiszerelt cuccokra, mert nekem hiányzik az egyik Renault-omból!

:D

2013. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, a jobb oldali hosszúkás doboz az a rezonátor, nyugodtan ki is veheted, ha van sportdobod, sportszűrő nélkül is erősebb szívóhangja lesz!!
2013. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mi micsoda de azt a dobozt nem fogom levenni hanem jobbra a víztartályhoz akarom a sportlégszűrőt tenni.

Engem az érdekel hogy milyen cső lenne rá jó vagy valami átalakító.

2013. szept. 14. 22:48
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


A képen megjelölt nyílásra kellene nekem cucc ami átalakítja kerekre, hogy mindenkinek minden tiszta legyen :) Amúgy a cucc nem eladó ami kijött belőle de a francia autóbontóban biztos találsz.

2013. szept. 14. 23:20
 5/6 L.Thomas ***** válasza:
Ha a gyári levegőszűrőre még + raksz egy sportszűrőt már ne haragudj de "lófaszt" nem érsz el vele.
2013. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem vagyok hülye hogy a gyárit benne hagyjam -.-
2013. szept. 15. 00:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!