Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aerox sportlégszűrő csomagtart...

Aerox sportlégszűrő csomagtartóba vezetése működhet?

Figyelt kérdés
Sportlégszűrő felvezetése a csomagtartóba mennyire működő megoldás? Yamaha Aerox 70-ről lenne szó,szívóhang tompítása miatt érdekelne, van e ott elég levegő neki, igényel e más beállításokat. Előre is köszönöm!

2013. aug. 9. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem 1 az, hogy ott nem lenne neki elég levegő, a direktszürőnek pont az a lényege, hogy több levegőt enged át mint 1 normális szűrő. A második meg az, hogy oldanád meg hogy oda bevezeted a szűrőt? Mert lehet kapni másfajta szívócsonkot, de az hátra vezeti az ülés ALÁ a szürőt.

Nekem is volt az F15-ömön Malossi direktszűrő, annyira nem vészes a hangja, rendőr se szólt érte nekem.

2013. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A felfelé vezetés megoldott, csak kell plusz kettő légszűrő csonk. Polini Evo2-es henger és kipufogó van rajta, Big Evo légszűrővel, és így nagyon hangos. A kipufogó hangja nem gond, inkább a szívó zajt akarnám visszafogni.

Hallottam már, hogy elvileg működhet, de érdekelne hátha van róla valakinek konkrét tapasztalat. Nagyobb motorok, endurok is az ülés alól szívnak levegőt, ezért feltételezem, hogy talán működhetne.

2013. aug. 9. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!