Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keresek egy autó típust....

Keresek egy autó típust. Leírásból meg mondaná nekem aki keni-vágja a kocsik formáját?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon keveset láttam belőle, de nagyon tetszett az mikor láttam. Régi autónak tippelem('80 as évek vége '90 es évek eleje) szerintem japán autó. Szögletes a motorháza is az egész autó ilyen lapos, szögletes, nem ívelt, domború, és ami lényeges, hogy ha felkapcsolod a lápmát, akkor kinyílik ilyen 2 négyszögletes lámpa a motorházból.

Azért tippelem 80 as évek felére, mert úgy tudom akkoriban volt ez divat.


És valami japán autónak tippelem, bár nem értek annyira a kocsikhoz, csak tipp.

Szóval régi sportautós szögletes autó, felnyíló lápmákkal.

És ne valami hiper-szuper ritka autóra gondoljatok, mert nem az, csak én eddig keveset láttam belőle az utakon. De van egy pár!

Melyik típusok jöhetnek szóba?



2013. szept. 12. 20:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Szögletes a motorháza is az egész autó ilyen lapos, szögletes, nem ívelt, domború"


Háát, ez a 240-es nem is annyira szögletes.

:)

2013. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!